Už v júni Apple prinesie novú hudobnú službu spolu s Beats

Od kúpy Beats Applom za tri miliardy dolárov tu už boli kadejaké stopercentne overené informácie o tom, že Apple plánuje uvedenie hudobnej služby prerobením Beats Music. Tieto úniky a dohady stúpajú na intenzite práve s blížiacim sa termínom konferencie WWDC 2015, ktorá sa bude v priebehu júna konať v San Franciscu.

Beats Music

POZRITE SI
Čo vlastne Apple získalo kúpou Beats za tri miliardy dolárov?

Práve počas nej je očakávané opätovné spustenie hudobnej služby Beats Music, ale už pod logom iTunes. Nová služba by mala priniesť množstvo funkcií, ako je napríklad hudba v Cloude, zdieľané playlisty a mnoho iných vychytávok, ktoré nájdete už v službách ako je Spotify, Deezer, alebo nami exkluzívne otestovaný Tidal. Oproti pôvodnej službe Beats Music by však jej nová verzia mala byť o niečo lacnejšia. Predpokladaná cena je na úrovni 7,99 USD mesačne.

Beats Music

V čom však Beats Music od Apple vynikne je plná podpora konkurenčných operačných systémov. Ak Apple teda vydá upravenú verziu tejto služby, dočkajú sa jej nielen majitelia iOS zariadení, ale aj tí, ktorí vlastnia Android smartfóny, či dokonca Windows Phone zariadenia. Ak sa tak stane bude Beats Music prvou aplikáciou od Apple, ktorá sa dostala aj na tieto mobilné operačné systémy.

Foto: Beats

Komentáre k článku