Už ste hlasovali za najlepších v ankete Mobil roka 2012?

Šiesty ročník ankety Mobil roka 2012 je v polnom prúde. Aj vy sa ešte stále môžete zapojiť do hlasovania o najlepšie zariadenia roka 2012 v štyroch kategóriách high-end, mid-end, ľudový a extra. A možno práve vy budete patriť k šťastným výhercom, ktorí si odnesú špičkový Apple iPhone 5, Android fotoaparát Samsung Galaxy Camera, úspešný smartfón Sony Xperia P alebo silného hráča v strednej triede HTC Desire X.

Mobil roka 2012

Najvýznamnejšie slovenské médiá PC REVUE, TECHBOX, MobilMania.sk a Fony.sk, venujúce sa celému spektru mobilných telefónov, opäť spojili svoje sily, aby s vašou pomocou vybrali tie najlepšie telefóny minulého roka. Odborná komisia zložená zo zástupcov redakcií vybrala do štyroch kategórií dvadsaťštyri najzaujímavejších zariadení, ktoré sa v roku 2012 dostali na trh. Vyberte z nich tie najlepšie!

Mobil roka 2012

Hlasuje sa až do 6. februára 2013. Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné zariadenia minulého roka, zúčastníte sa aj losovania o hodnotné ceny. Generálny partner ankety Mobil roka 2012, mobilný operátor O2, venuje víťazovi záverečného žrebovania špičkový Apple iPhone 5. Hlavní partneri ankety víťazom venujú ďalšie tri hodnotné ceny – Samsung špeciálny kúsok Samsung Galaxy Camera, Sony Mobile úspešný smartfón Sony Xperia P a TCCM silného hráča v strednej triede HTC Desire X.

HLASUJTE A VYHRAJTE!

Mobil roka 2012

Každý účastník sa môže ankety Mobil roka 2012 zúčastniť len raz, a to hlasovaním v internetovom formulári na www.mobilroka.sk. Poctivé výsledky môžeme dosiahnuť jedine poctivým hlasovaním, preto vopred ďakujeme za slušný prístup k ankete. Vyhlásenie výsledkov a žrebovanie výhercov sa uskutoční 11. februára 2013. Výsledky sa dozviete v zúčastnených médiách (PC REVUE, TECHBOX, MobilMania.sk, Fony.sk) akonáhle to bude možné.

Mobil roka 2012

Foto: Mobil roka

Komentáre k článku