Budúci utorok začne SecTec Security Day 2018

ZDROJ | SecTec

Už ôsmy ročník obľúbenej konferencie zameranej na bezpečnosť v oblasti IT SecTec Security Day 2018 otvorí svoje brány budúci utorok. Aj tento rok sa môžu návštevníci tešiť na množstvo noviniek.

ZDROJ | SecTec

Nosným názvom 8. ročníka konferencie SecTec Security Day 2018 bude téma „Ochráňte svoj virtuálny svet“. Konferencia sa uskutoční tentokrát v dvoch dňoch, a to konkrétne v termíne od 20. marca 2018 do 21. marca 2018 v priestoroch Auly ekonomickej univerzity v Bratislave.

https://youtu.be/svk1X3Ib_kE

Na konferencii sa zúčastnia svetovo známe spoločnosti z oblasti informačných technológií, pričom tohtoročný program bude prebiehať počas dvoch dní ako séria prezentačných blokov vo veľkej sále. Paralelne budú prebiehať technické prezentácie a LIVE DEMO ukážky. Vstup na konferenciu je zdarma.

ZDROJ | SecTec

Minulý rok konferenciu navštívilo viac ako 350 účastníkov, pričom jej cieľovým zameraním sú koncoví užívatelia zo všetkých oblastí trhu.

Novinkou tohto ročníka je spoločnosť VMware, popredný svetový dodávateľ cloudovej infraštruktúry a riešení pre podnikovú mobilitu, ktorý je generálnym partnerom konferencie.

Spoločnosť SecTec sa vo februári stala novým slovenským distribútorom spoločnosti VMware. Ak by ste sa radi zúčastnili konferencie SecTec Security Day 2018, môžete sa registrovať na stránke: https://www.sectec.sk/ssd2018.

Komentáre k článku