Už aj V-Moda má bezdrôtové slúchadlá s ANC

ZDROJ | V-Moda

V-Moda v rámci veľtrhu CES 2021 predstavila nové bezdrôtové slúchadlá. Ide o model M-200 ANC a ako naznačuje názov, sú to slúchadlá s funkciou aktívneho potláčania hluku.

Spoločnosť sa zároveň pochválila novým rebrandom, ktorý obsahuje inovované logo, obnovený web a nový slogan. Vizuálna identita loga má zrkadliť rast firmy a zároveň odkazuje na jej „klasické“ dedičstvo.

ZDROJ | V-Moda

Slúchadlá sú verné dizajnu značky, nájdete tu kovové akcenty, kožené polstrovanie výrazne viditeľné káble. Vonkajšia strana náušnikov sa dá vymeniť, používatelia si teda môžu zamieňať ich farbu. Mimochodom, magnetické náušniky sa dajú ľahko vyčistiť.

ZDROJ | V-Moda

ANC je môžné cez aplikáciu prepínať v 10 úrovniach, k dispozícii je šesť zvukových predvolieb. Úpravu zvuku je možné dokončiť manuálnym ekvalizérom. Funkcia Voice-In na chvíľu zníži hlasitosť a deaktivuje ANC, vyvolá sa jednoducho – zakrytím ľavého náušnika.

Slúchadlá majú vydržať s aktivovaným ANC 20 hodín počúvania, 10-minútové rýchlonabíjanie sa postará o 1,5 hodinovú výdrž. Vďaka kvalitnému mikrofónu zabudovanému v slúchadle môžete telefonovať alebo aktivovať hlasového asistenta.

ZDROJ | V-Moda

Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 5.0, podporuje audiofilské zvukové kodeky Qualcomm aptX HD a AAC. Meniče s frekvenčnou charakteristikou 5 až 40 000 Hz majú priemer 40 mm, citlivosť 101 dB (1kHz 1mW) a 30 Ω impedanciu. Hmotnosť je 320 g.

M-200 ANC sa dodávajú spolu pevným puzdrom, karabínou na upevnenie puzdra, so 120 cm audio káblom pre káblové pripojenie slúchadiel, Hi-Res certifikátom, nabíjacím káblom USB-C a s leteckým adaptérom.

ZDROJ | V-Moda

Aká je cena slúchadiel? Nepotešíme vás, V-Moda si za svoju novinku pýta 499,99 €. Ak sa však pozrieme na káblový model M-200, ktorý stojí 349,99 €, je to vzhľadom na nové funkcie obhájiteľné. Všetko však záleží od zvuku, ten V-Moda už tradične poskytuje nadštandardný. Novinka bude k dispozícii za 4 až 6 týždňov. Tak čo vy na to, kupujete?

ZDROJ | V-Moda

ZdrojV-Moda

Komentáre k článku