Už aj na Slovensku si lekára môžete objednať cez internet!

Podobne ako v prípade portálu zesty.co.uk, pomocou ktorého si môžete v UK objednať lekárske vyšetrenie a to dokonca pomocou aplikácie v smartfóne, si môžu aj slovenský pacienti objednať lekárske vyšetrenie z pohodlia domova a v termíne, ktorý vyhovuje práve pacientovi.

Navstevalekara.sk

PREČÍTAJTE SI
Lekára si v UK objednáte už aj cez aplikáciu v smartfóne

Objednanie sa na lekárske vyšetrenie ešte nikdy nebolo takto jednoduché. Pomocou online plánovača vo forme internetovej aplikácie sa môžete jednoducho, bezpečne a pohodlne objednať na vyšetrenie k lekárovi. Internetová aplikácia je upravená tak, aby ste ju mohli plnohodnotne využívať aj na smartfóne, alebo tablete. Postačí ak navštívite internetovú stránku www.navstevalekara.sk a v niekoľkých jednoduchých krokoch sa môžete priamo objednať na lekárske vyšetrenie.

Navstevalekara.sk

Všetko, čo potrebujete vedieť je vami preferovaný dátum a samozrejme čas vyšetrenia. Ak je daný lekár vo vami zvolenom termíne voľný, systém automaticky potvrdí vašu rezerváciu a zaznamená vašu objednávku do systému v ambulancii. Okrem týchto základných funkcií tu nájdete napríklad automatické e-mailové a SMS správy odoslané pacientovi 24 hodín pred objednaným vyšetrením na pripomenutie termínu vyšetrenia. Samozrejme medzi lekármi môžete vyhľadávať a to na základe lokality, preferencií, alebo samozrejme špecializácie.

Navstevalekara.sk

Možnosť online objednávania má pre pacientov niekoľko výhod, medzi ktoré určite patrí napríklad rýchle a jednoduché objednanie sa na najbližší voľný termín, objednanie sa na termín, ktorý pacientovi najviac vyhovuje, alebo možnosť objednania sa kedykoľvek (24 hodín denne). Využívanie celého systému je pre pacientov zadarmo. Tento systém však má aj nesporné výhody pre lekárov, ktorí môžu zaznamenať zníženie počtu pacientov, ktorí by zabudli na dohodnutý termín vyšetrenia, jednoduchší proces objednávania pacientov, prehľadné zobrazenie objednaných pacientov v kalendári a samozrejme aj zviditeľnenie ambulancie, keďže množstvo najmä mladých ľudí vyhľadáva lekára na internete.

Navstevalekara.sk

Objednanie sa na vyšetrenie pomocou internetu je jasným krokom vpred, ktorý podľa údajov služby NavstevaLekara.sk doposiaľ využilo viac ako päťtisíc pacientov na celom Slovensku. Tí si mohli vybrať z viac ako 21 380 lekárov, 1 253 zdravotníckych zariadení, 162 pohotovostí, 1 367 lekární a z 44 špecializácií!

Foto: TECHBOX, NavstevaLekara.sk

Komentáre k článku