Už aj Master & Dynamics má naozaj bezdrôtové slúchadlá

ZDROJ | Master & Dynamic

Trend bezdrôtových – a aj tých skutočne bezkáblových slúchadiel pokračuje. Niet sa čomu diviť. Je to pohodlné, praktické a oslobodzujúce. Nevýhodu krátkej výdrže riešia výrobcovia púzdrom, v ktorom je integrovaná ďalšia batéria – tá sa postará o dobíjanie práve nepoužívaných slúchadiel. Aj Master & Dynamic to presne takto má.

ZDROJ | Master & Dynamic

Slúchadlá sa volajú Master & Dynamic TrueWireless MW07. Firma si dala záležať, aby hrali rovnako dobre, ako vyzerajú.

https://youtu.be/XTNDdrpHyZA

Majú elegantný ručne vyrobený acetát (typ organickej zlúčeniny, acetylcelulóza sa používa na výrobu vlákien, plastov, filmov ale aj kvalitných rámov na okuliare) a ručne leštené puzdro z nehrdzavejúcej ocele, ktoré dodávajú zariadeniu luxusný vzhľad.

ZDROJ | Master & Dynamic

 

Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom to najlepšie z kvalitného zvuku a sofistikovaného dizajnu.

Jonathan Levine, zakladateľ a výkonný riaditeľ Master & Dynamic

Technicky vyspelé komponenty, ako napríklad 10 milimetrové zvukové meniče Beryllium, patentovaná technológia Fit Wings, vylepšené Bluetooth s kvalitnejšou anténou, či optické senzory, ktoré detekujú umiestnenie do uší a následné automatické prehrávanie / pozastavenie prehrávania, ukazujú, že pri navrhovaní týchto slúchadiel myslela firma na každý detail.

ZDROJ | Master & Dynamic

Nerezové nabíjacie puzdro v kompaktnej veľkosti zaručuje pohodlné prenášanie a dokáže 3x dodatočne nabiť slúchadlá, ktoré tak získajú 14-hodinovú dobu prehrávania. Slúchadlá sa plne nabijú za 40 minút, za 15 minút ich stihnú nabiť do kapacity 40 %.

ZDROJ | Master & Dynamic

Technické inovácie nie sú pre Master & Dynamic prázdna fráza. Slúchadlá MW07 sú k dispozícii v dvoch odnímateľných veľkostiach silikónového púzdra Fit Wings pre univerzálne a mimoriadne bezpečné uchytenie do uší.

Technológia rýchleho párovania a 20-metrový rozsah pripojenia ponúka Bluetooth vo verzii 4.2, ktorý je s kodekom aptX.

Pozrite siZázračné slúchadlá MW50+ od Master & Dynamic pre nerozhodných

ZDROJ | Master & Dynamic

Vlastné, firmou vyvinuté 10 mm vysokovýkonné meniče Beryllium, poskytujú výnimočnú akustiku a poskytujú bohatý, teplý a expanzívny zvuk. Nie náhodou sa používajú iba v hi-fi produktoch. 

ZDROJ | Master & Dynamic

Ručne vyrábaný acetát s elegantným atraktívnym a odolným prevedením s ľahkým štíhlym dizajnom dáva každému slúchadlu jedinečný vzor.

ZDROJ | Master & Dynamic

Slúchadlá majú ochranu voči ošpliechaniu vodou IPX4 (odolné sú voči vode striekajúcej zo všetkých smerov v množstve 10 litrov za minútu po dobu 5 minút).

Na pravom uchu je tlačidlo, ktoré spustí natívneho hlasového asistenta v telefóne. To znamená Siri na iPhone, Google Assistant na Androide, dokonca aj Bixby na Samsungu. Funkcia Master & Dynamic ponúka rýchle párovanie, ktorá po otvorení púzdra a vytiahnutí sluchátka obnoví spojenie Bluetooth s posledným spárovaným zariadením.

ZDROJ | Master & Dynamic

Slúchadlá Master & Dynamic TrueWireless MW07 sú k dispozícii v štyroch zaujímavých farbách: mramorovo hnedá, oceľovo modrá, šedá a matná čierna. Predávajú sa za 299 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZDROJ | Master & Dynamic

 

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku