Universal Copy: skopíruje všetko a odkiaľkoľvek

Nemožnosť skopírovať text z ľubovoľnej aplikácie možno trápila aj vás, no vývojári aplikácie Universal Copy tento problém úspešne vyriešili.

Universal Copy je jednoduchá aplikácia s ešte jednoduchším ovládaním. Po nainštalovaní vás požiada o aktiváciu v nastaveniach telefónu, po ktorej máte okamžitý prístup ku všetkým funkciám.

Universal Copy-11  Universal Copy-12

Spustením ľubovoľnej aplikácie a následne stiahnutím stavového riadku sa vám zobrazí riadok signalizujúci aktívnosť aplikácie.

Jediným kliknutím aktivujete kopírovanie. Označovanie nie je tou istou formou ako napríklad výber textu v poznámkach, ale jedným kliknutím zvolíte blok textu.

Pri nutnosti označenia viacerých oddelených častí stačí iba opäť kliknúť na ďalší blok. Výberom všetkých textových časti už iba daný text vložíte do pamäte cez ikonu v pravom hornom rohu.

Universal Copy-13  Universal Copy-15

Počas testovania som skúšal skopírovať text z každej aplikácie v telefóne. S kopírovaním v aplikácií Facebook nie je žiaden problém. Vytvoriť kópiu je možné z každého textu, teda nielen na nástenke, ale aj v nastaveniach.

Športových fanúšikov poteší možnosť kopírovania textu v aplikácií eVysledky. Tým ušetríte čas hľadaním bližších informácií k futbalovým zápasom či iným podujatiam.

Universal Copy-18  Universal Copy-19

Universal Copy si hravo poradí aj s prehrávačmi hudby. To isté platí aj pre Viber a mnohé iné aplikácie. Autori uvádzajú predovšetkým podporu pre Instagram a Tumblr.

Aplikácia je dostupná bezplatne s veľkosťou do jedného megabajtu, čím zároveň autori dokázali, že aj maličká aplikácia dokáže plniť svoju úlohu zodpovedne.

Universal Copy94%

Veľkosť:
0,92 MB
Platforma:
Android 4.1 a novší
Cena:
0,00 €

Universal Copy plní svoju úlohu na 100 %, čo dokazuje široká paleta podporovaných aplikácií.

Komentáre k článku