Unikli fotografie nového LG G4

V LG si totiž neustriehli jednu mikro stránku, kde sa nachádzalo množstvo fotiek novej „gé štvorky“ a tak si v predstihu môžeme pozrieť to, čo si na nás kórejskí inžinieri prichystali na 28. apríla, kedy má byť počas oficiálnej tlačovej konferencie táto vlaková loď predstavená.

LG G4

Na prvý pohľad sa od svojho predchodcu príliš nelíši, aj rozpoznávací prvok, tlačidlo na zadnej strane, si zachovalo svoje miesto.

LG G4

Po svojom predchodcovi nová vlajková loď zdedila 5,5″ QHD displej s rozlíšením 2 560 x 1 440 pixelov. Pamäť RAM taktiež zostáva na veľkosti 3 GB a rovnako sa zachoval aj štvorjadrový procesor Snapdragon. Čo teda bude najväčšou novinkou LG G4? Budú to vymeniteľné kožené kryty?

LG G4

LG G4

Dúfame, že nie, aj keď predpokladáme, že práve tieto kryty budu vzbudzovať pomerne veľkú kontroverziu a nájde sa veľké množstvo ich prívržencov a minimálne také veľké množstvo ich odporcov.

Rozmerovo je LG G4 taktiež takmer na milimeter úplne zhodné so svojim predchodcom.

LG G4

Najväčšou badateľnou zmenou je teda vylepšenie fotoaparátu. Jedna hodnota špecifikácie fotoaparátu sa zvýšila a jedna, oboje je ale pozitívne. Fotoaparát LG G4 ponúkne rozlíšenie až 16 megapixelov (opriti 13 Mpx v LG G3) a clona snímača sa znížila na hodnotu f/1.8 a v LG už teraz sľubujú, že pôjde o najlepší fotoaparát v mobile na trhu. A možno nie len fotoaparát, keďže podrobné technické špecifikácie ešte nie sú známe, G4 nás ešte môže niečím prekvapiť a tak sa nám črtá zaujímavý súboj G4 vs. S6 / S6 edge.

LG G4

Pred oficiálnou konferenciou už LG zverejnilo aj promo video:

 

Zdroj a foto: geeky-gadgets.com