Unikátny 65-palcový Philips AmbiLux sa už predáva aj na Slovensku

Ambilight, unikátny systém zadného LED podsvietenia, patentovaný Philipsom, je fenomén, ktorý je stále dosť nedocenený. Nemyslíme si to len my, ale aj tí, ktorí ho vyskúšali a iné televízory sa im zdajú nudné. Potvrdil to aj prieskum Philipsu.

Philips Praha 2015Výrobca však v rámci inovácií, ešte na výstave IFA 2015, predstavil prevratnú novinku, ktorú pomenoval AmbiLux. LED-ky vlastne nahradil deviatimi piko projektormi.

Pozrite siIFA 2015 | Philips AmbiLux – namiesto LEDiek rovno 9 projektorov na zadku

Philips Praha 2015

Pozrite siPhilips v Prahe ukázal TV AmbiLux a ďalšie novinky roka 2015

My sme mali možnosť si ho detailnejšie vyskúšať na predstavovaní noviniek v Prahe. Fungovanie systému AmbiLux si môžete pozrieť na našom videu z prezentácie. Môžete nám veriť, že vidieť projekciu naživo je skutočný zážitok. Máte pocit, akoby bol obraz výrazne väčší.

https://www.youtube.com/watch?v=rbGoPvO3f_A

Musíme uznať, že toto je inovácia, ktorá divácke oko aj prakticky poteší a posúva sledovanie televízie na vyššiu úroveň. Teraz si však televízor Philips AmbiLux, konkrétne model Philips 65PUS8901, môžete kúpiť už aj na Slovensku.

Philips Praha 2015Philips 65PUS8901 je 65” Ultra HD LED TV bez zakrivenia s pomerom strán 16:9. Vybavený je štvorjadrovým procesorom a 16 GB pamäťou. Výstupný zvukový výkon DTS audio systému je 30 W.

Na našom trhu má tento televízor vo svojej ponuke exkluzívne ALZA.sk. Jeho predajná cena je 4 999 €.

ZdrojTlačová správa TP Vision,Philips

Komentáre k článku