Unikátna streamovacia služba otta naživo už 13. a 14. októbra v Bratislave

V dnešnej dobe si filmy už (takmer) nikto nesťahuje ani nepožičiava. Všetko nahradili streamovacie služby, ktoré sú omnoho rýchlejšie, dostupnejšie a predovšetkým okamžité.

Na Slovensku už niekoľko mesiacov máme službu s názvom otta od spoločnosti Towercom. Otta ponúka širokú databázu rôznorodých titulov, s titulkami alebo rovno so slovenským či českým dabingom.

V otte nájdeš vyše 800 titulov – okrem hollywoodskych filmov otta ponúka jedinečné európske kino, českú a slovenskú klasiku, koncerty či dokumenty.

Nejde však len o video knižnicu. Otta tiež ponúka živé vysielanie vybraných televíznych staníc. Sledovaný úsek si viete pretočiť a všetko zopakovať v rámci 24 hodín vďaka funkcii „timeshift“ alebo pre vybrané programy v 7-dňovom archíve.

https://youtu.be/HvxURhDR2Xk

Prvý týždeň je pre každého diváka úplne zadarmo, ak si chcete ottu vyskúšať, stačí sa zaregistrovať.

https://youtu.be/L0buaLSR9og

Streamovaciu službu otta a mnoho ďalších technologických noviniek, gadgetov a vychytávok nájdete v TECHBOX ZÓNE v najväčšej sále ROME hotela Crowne Plaza Bratislava.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke audiovideokino.sk alebo na Facebooku. Tešíme sa na vás cez víkend 13. a 14.10. 2018 od 10.00 hod do 18.00 hod.

Zdrojotta

Komentáre k článku