UNIC UC40 Simplified Micro Projector – stvorený pre zábavu

ZDROJ | GearBest.com

UNIC UC40 SMP, čiže Simplified Micro Projector, patrí do kategórie projektorov „do vrecka“, so zjednodušeným, ale účelným dizajnom, malými rozmermi a nízkou hmotnosťou. To ho predurčuje ku všestrannému použitiu, napríklad v kancelárii, ale najmä v domácnosti. Určite si vďaka jeho multifunkčným vlastnostiam užijete dostatok zábavy, či už pri sledovaní športového podujatia, pútavého dokumentu, alebo romantického filmu.

UNIC UC40 používa LCD ako systém obrazu a LED ako zdroj svetla. Výkonná LED lampa so svietivosťou 800 lúmenov dosahuje životnosť do 20 tis. hodín. Natívnym rozlíšením obrazu premietaného týmto projektorom je 800 x 480 px. Zo vzdialenosti 1,1 až 3,8 m vám premietne obraz veľký od 34 do 130 palcov a to v pomeroch 16:9 i 4:3.

UNIC UC40 Micro Projector 06
ZDROJ | GearBest.com

Projektor UNIC UC40 disponuje funkciou korekcie lichobežníkového skreslenia. Nemusíte mať preto obavy o zdeformovaný obraz. Multifunkčnosť UC40-ky deklaruje aj bohatá nádielka konektorov. Ako vstupné poslúžia USB porty, HDMI konektor, ale aj slot pamäťovej SD karty. Nechýba ani AV vstup či slúchadlový výstup.

UNIC UC40 Micro Projector 08
ZDROJ | GearBest.com

UNIC UC40 Simplified Micro Projector má manuálne ovládacie prvky umiestnené na vrchnej strane. Ovládať ho ale môžete aj pribaleným diaľkovým ovládačom. Dostupný je v bielej farbe v internetovom obchode GearBest.com, pričom jeho cena s doručením na Slovensko je 70,39 €.

 

ZdrojGearBest.com

Komentáre k článku