UNBOXING Vector Watch Luna + súťaž

ZDROJ | Orange

V ďalšej časti UNBOXING seriálu, kde pre vás počas celého roka 2016 rozbaľujeme najzaujímavejšie zariadenia z ponuky Orangeu, sa pozrieme na inteligentné hodinky Vector Watch Luna.

Hodinky Vector Watch Luna sú inteligentné hodinky, ktoré vás dostanú najmä svojou výdržou. Môžete sa totiž spoľahnúť až na 30 dní bez nabitia. Výhodou je aj podpora operačných systémov Android, iOS a Windows Phone.

Nádherné kovové hodinky Vector Watch Luna si môžete vybrať vo verzii so silikónovým alebo oceľovým remienkom, a to v 3 rôznych verziách. Poteší aj odolnosť voči vode do 5 ATM a rôzne funkcie ako je meranie krokov, počítanie spálených kalórií či zaznamenávanie kvality spánku.

Nebudeme však predbiehať, pozrite si UNBOXING video, kde sa dozviete, čo ukrýva balenie hodiniek a aké sú hlavné prednosti novinky, ktorú dokonca môžete aj vyhrať. Stačí správne odpovedať na otázku vo videu.

 

INFORMÁCIA: Súťaž o inteligentné hodinky Vector Watch Luna prebieha výlučne na Facebook stránke operátora Orange.

Partnerom seriálu UNBOXING je operátor Orange. Ak si chcete hodinky Vector Watch Luna kúpiť, môžete tak urobiť práve na stránke operátora www.orange.sk/vectorwatch.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku