UNBOXING Sony Xperia XZ Premium + Sony MDR-100ABN

Máme jedinečnú možnosť vyskúšať to najlepšie, čo Sony tento rok predstavilo počas výstavy MWC 2017 – smartfón Sony Xperia XZ Premium, ktorý môžete v predobjednávkach získať aj so slúchadlami Sony MDR-100ABN.

Sony Xperia XZ Premium už o pár dní dorazí na náš trh. Celý svet zaujala najmä novým fotoaparátom s možnosťou nahrávať 960 fps videá v HD rozlíšení. S novinkou tak zachytíte spomalené zábery, ako so žiadnym iným smartfónom na trhu. Navyše nechýba špičkový Ultra HD displej s podporou HDR.

Pozrite siSony Xperia XZ Premium – Ultra HD displej a 960 fps HD video

My sme aktuálne v Chorvátskom Umagu, aby sme si vyskúšali, čo všetko Sony Xperia XZ Premium dokáže. Pozrite si naše video z rozbalenia novinky, ktorá zaujme na prvý pohľad aj svojím „zrkadlovým“ povrchom. V najbližších dňoch sa môžete tešiť aj na naše vlastné 960 fps videá.

recenziaSony Xperia XZ Premium – 960 fps video v obrovskom smartfóne

Pre prvých záujemcov o smartfón má Sony dokonca veľmi hodnotný darček, Bluetooth Hi-Res audio slúchadlá Sony MDR-100ABN v hodnote 300 €, ktoré dostanete u operátora Orange alebo Telekom, ak stihnete predobjednávkovú akciu s limitovaným množstvom slúchadiel.

https://www.youtube.com/watch?v=Ky6uMqm0VZo&t

 

 

Komentáre k článku