UNBOXING Orange Neva 80 + súťaž

V ďalšej časti UNBOXING seriálu, kde pre vás počas celého roka 2016 rozbaľujeme najzaujímavejšie smartfóny z ponuky Orangeu, sa pozrieme na novinku Orange Neva 80.

Nový Orange Neva 80 je dostupný smartfón, ktorý môžete získať k novým paušálom Flex či Max operátora Orange už od 1 €. Novinka zaujme najmä vynikajúcim pomerom ceny a výkonu.

Môžete sa tešiť na 5,2-palcový Full HD displej, kovové telo, výkonný 8-jadrový procesor, najnovší OS Android 6.0.1 či fotoaparát, ktorého rozlíšenie je 13 Mpx. Výhodou je podpora LTE, pričom rýchlu sieť si v Orangei užijete, je dostupná už pre takmer 75% obyvateľov Slovenska.

Nebudeme však predbiehať, pozrite si UNBOXING video, kde sa dozviete, čo ukrýva balenie novinky a aké sú hlavné prednosti smartfónu Orange Neva 80, ktorý môžete aj vyhrať. Stačí správne odpovedať na otázku vo videu.

INFORMÁCIA: Súťaž o smartfón Orange Neva 80 prebieha výlučne na Facebook stránke operátora Orange.

Partnerom seriálu UNBOXING je operátor Orange. Ak si chcete smartfón Orange Neva 80 kúpiť výhodne práve z ponuky operátora, tu si môžete pozrieť aktuálne ceny k paušálom Flex či Max.

ZdrojTECHBOX,Facebook

Komentáre k článku