UNBOXING LG X Screen

V ďalšej časti nášho UNBOXING seriálu, kde pre vás počas celého roka 2016 rozbaľujeme najzaujímavejšie smartfóny z ponuky Orangeu, sa pozrieme na novinku LG X Screen.

Nový LG X Screen je dostupný smartfón, ktorý môžete získať k Ideálnym paušálom operátora Orange už od 1 €, ktorý zaujme unikátnym sekundárnym displejom.

RECENZIALG X screen – so sekundárnym displejom pre rýchly prístup k funkciám

Nad hlavným 4,93-palcovým HD displejom je totiž druhý dotykový displej, ktorý dokáže zobraziť často používané aplikácie, dátum, čas, stav batérie a slúži aj k prijímaniu hovorov bez prerušenia aktuálnej aktivity. Alebo ho môžete použiť len na prehrávanie hudby.

Nebudeme však predbiehať, pozrite si UNBOXING video, kde sa dozviete, čo ukrýva balenie novinky a aké sú hlavné prednosti smartfónu LG X Screen.

https://youtu.be/fOKftzyJnfw

INFORMÁCIA: Súťaž o smartfón LG X Screen prebieha výlučne na Facebook stránke operátora Orange. V čase sledovania videa už môže byť ukončená.

Partnerom nového seriálu UNBOXING je operátor Orange. Ak si chcete smartfón LG X Screen kúpiť výhodne práve z ponuky operátora, tu si môžete pozrieť aktuálne ceny k Ideálnym paušálom.

Komentáre k článku