Spoznajte najväčšie výhody Huawei P20 Pro

Opäť sa môžete tešiť na nové videá, v ktorých sa v skratke pozrieme na horúce novinky nielen zo sveta smartfónov. Na nový Huawei P20 Pro sa väčšina z vás už určite tešila. Takže poďme pekne na to.

Huawei P20 Pro je smartfón, ktorý vás zaujme svojím obrovským 6,1-palcovým OLED FullView displejom, ktorý zaberá celú prednú časť. V prednej časti poteší snímač odtlačkov prstov a nechýba ani ikonický výrez vo vrchnej časti displeja.

Pozrite siHuawei P20 Pro – Naozaj vidí viac ako iní!

Zadná strana je zo skla a doslova pôsobí ako zrkadlo. Niečo tu však nesedí. Všimnete si, že Huawei P20 Pro nemá „len“ dvojicu fotoaparátov vzadu, ale rovno trojicu! Pod kvalitu sa podpísala LEICA a dokonca trojica fotoaparátov umožňuje 5-násobný hybridný zoom.

recenziaHuawei P20 – priamy útok na najvyššiu ligu

Jeden zo snímačov má dokonca rozlíšenie až 40 Mpx. Fotoaparát v Huawei P20 Pro zvládne aj spomalené 960 fps videá. Ale neprezradíme vám všetko, pozrite si zaujímavé video z rozbalenia Huawei P20 Pro.

Rozbaľujeme Huawei P20 PRO

Huawei to s fotoaparátom vo svojich smartfónoch myslí vážne. Jasným dôkazom je aj nový Huawei P20 Pro, ktorý neponúka dvojicu, ale rovno trojicu snímačov na zadnej strane. To však nie je jeho jediná novinka. Viac sa dozviete vo videu👇🏻📱

Dikirim oleh Orange pada Kamis, 19 April 2018

INFORMÁCIA: Rozbalenie smartfónu Huawei P20 Pro nájdete výlučne na Facebook stránke operátora Orange.

Partnerom seriálu je operátor Orange. Ak si chcete smartfón Huawei P20 Pro kúpiť s niektorým z paušálov Orangeu, môžete tak urobiť práve na stránke operátora.

ZdrojOrange

Komentáre k článku