UNBOXING Huawei Mate 9 + súťaž o smartfón

V ďalšej časti UNBOXING seriálu, kde pre vás už pravidelne rozbaľujeme najzaujímavejšie zariadenia z ponuky Orangeu, sa pozrieme na špičkový smartfón Huawei Mate 9.

Novinka Huawei Mate 9 vás zaujme veľkým, 5,9” IPS LCD displejom s rozlíšením Full HD, osadeným v elegantnom kovovom tele. V ňom sa ukrýva aj výkonný 8-jadrový procesor Kirin 960.

recenziaHuawei Mate 9 s prepracovaným fotoaparátom a nadpriemerným výkonom

Huawei Mate 9 vyniká aj modernizovaným duálnym Leica fotoaparátom v zadnej časti, vrátane praktickej čítačky odtlačkov prstov. O dostatok energie, aby ste Huawei Mate 9 mohli naplno využívať, sa stará silná 4 000 mAh batéria, s možnosťou rýchleho nabíjania pomocou technológie Super Charge.

Nebudeme však predbiehať, pozrite si UNBOXING video, kde sa dozviete, čo všetko ukrýva balenie smartfónu a aké sú hlavné prednosti novinky, ktorú dokonca môžete aj vyhrať. Stačí správne odpovedať na otázku vo videu.

INFORMÁCIA: Súťaž o smartfón Huawei Mate 9 prebieha výlučne na Facebook stránke operátora Orange.

Partnerom seriálu UNBOXING je operátor Orange. Ak si chcete smartfón Huawei Mate 9 kúpiť s niektorým z paušálov Orangeu, môžete tak urobiť práve na stránke operátora.

ZdrojOrange

Komentáre k článku