Ultimate Ears WONDERBOOM – vodotesný reproduktor s podareným dizajnom

Firma Ultimate Ears, ktorá spadá pod technologického giganta Logitech, oznámila ďalší prírastok do rodiny vodotesných reproduktorov. Ultimate Ears WONDERBOOM sa skutočne podaril.

https://www.youtube.com/watch?v=ojuz7P56URw

Po dizajnovej stránke je reproduktor parádny. Rôzne farebné kombinácie, valcovitý tvar a štýlový znak kríža v strednej časti robia z neho prvotriedny kúsok, ktorý na prvý pohľad zaujme.

ZDROJ | Ultimate Ears

Pozrite siNAYpredávanejšie prenosné reproduktory za február 2017

Firma sľubuje aj mohutný 360° zvuk s kvalitnými basami. Presvedčíme sa však až keď ho budeme počuť hrať naživo.

Pre bezdrôtové počúvanie hudby stačí spustiť Bluetooth. Ovládanie funguje cez tlačidlo UE v hornej časti reproduktoru, ktoré umožní spúšťať prehrávanie, pozastaviť ho, preskakovať skladby a tiež pripojiť dva reproduktory WONDERBOOM do sterea, aby ste mali priestorový zvuk.

ZDROJ | Ultimate Ears

Čo sa týka odolnosti, padnúť vám môže pokojne z 1,5 metrovej výšky a o vodotesnosť sa stará IPX7, čiže 30 minút pod vodou do hĺbky 1 meter by nemal byť problém. Reproduktor však vie aj plávať na hladine, takže by ste ho utopiť nemali. Batéria reproduktoru Ultimate Ears WONDERBOOM by mala vydržať solídnych 10 hodín.

ZDROJ | Ultimate Ears
ZDROJ | Ultimate Ears

Pozrite siOutdoorový reprák UE BOOM 2 si vezmete do hôr i na pláž

Po vzore konkurencie má aj tento reproduktor záchytné uško na prichytenie k taške.

Ak vás reproduktor zaujal, môžete si vybrať zo šiestich farebných spracovaní: Stone (sívá), Phantom (čierna), Fireball (červená), SubZero (modrá), Cashmere (ružová) a Lilac (fialová).

Pozrite siUltimate Ears 100 Noise Isolating: slúchadlá pre budúce hudobné superstar ?

Ak si chcete kúpiť niečo štýlové s dobrým zvukom na jarné párty, môžete siahnuť práve po tomto reproduktore. Začne sa predávať už v apríli za 99 eur.

ZDROJ | Ultimate Ears

Zdrojultimateears

Komentáre k článku