Ultimate Ears Wonderboom 2 – reproduktor, ktorý ozvučí vaše bytové oslavy

ZDROJ | Ultimate Ears

Leto sa nezadržateľne blíži a s týmto obdobím prichádza aj letné párty obdobie. Pokiaľ hľadáte reproduktor, ktorý by vám ozvučil bytové priestory, firma Ultimate Ears predstavila Wonderboom 2.

Po dizajnovej stránke ide o typický mini reproduktor, ktorý je obalený zvukovou membránou, takže ponúkne 360° zvuk. Wonderboom 2 má tiež šikovné putko na zavesenie.

ZDROJ | Ultimate Ears

Pozrite siUltimate Ears BOOM 3 a MEGABOOM 3 – pokračovanie obľúbených reproduktorov

Novinka oproti predchodcovi prevej generácie dostane dlhšiu výdrž batérie a tiež lepší zvuk. Podľa firmy Ultimate Ears dostane reproduktor zvukové vylepšenie, ktoré umožní si užiť hudbu aj vonku, kde je väčšinou hlučnejšie prostredie.

Nový reproduktor má tiež výhodu, že sa dá prepojiť s rovnakým Wonderboom 2 reproduktorom vďaka funkcie Double Up, čím vznikne stereo zvuk.

Spomínaná výdrž batérie sa zvýšila z 10 hodín na 13. Vylepšením prešla aj odolnosť. Z IPX 7 certifikácie prešiel Ultimate Ears Wonderboom 2 na IP67. Táto certifikácia umožní chrániť reproduktor pred prachovými časticami a tiež pred vodou do 1 metra po dobu 30 minút. Ak vám reproduktor omylom spadne do bazéna, nič sa s ním nestane. Zároveň sa dá jednoducho umyť v prípade, že sa zašpiní.

ZDROJ | Ultimate Ears

Pozrite siJBL Flip 4 – s týmto perfektným reproduktorom sa môžete aj okúpať

Pokiaľ váš reproduktor Wonderboom 2 zaujal, predávať sa začne 25. júna za cenu 99 dolárov v štyroch farebných spracovaniach – červená, šedá, čierna a modrá. Cena v eurách bude pravdepodobne rovnaká.

Ide o konkurenciu pre populárne prenosné reproduktory JBL Clip. Tie sú však na rozdiel od Wonderboom 2 o niekoľko desiatok euro lacnejšie. Čo sa týka kvality zvuku, značka Ultimate Ears má na trhu celkom dobrú reputáciu a preto sa nemusíte báť, čo kupujete. Jediný problém môže nastať, keď budete chcieť ozvučiť väčšiu miestnosť alebo záhradnú oslavu. Vtedy už je lepšie siahnuť po niečom väčšom.

ZdrojUltimate Ears

Komentáre k článku