Ultima S je unikátny hliníkový držiak pre smartfón nielen do auta

Kampaň, ktorú dizajnér Nik Conomos spustil na platforme Kickstarter na podporu svojho nového projektu môže byť zaujímavá najmä pre motoristov. Predstavuje totižto žu druhú generáciu unikátneho hliníkového držiaku na smartfón do auta. Takmer celý držiak je vytvorený z jedného kusu hliníka, vďaka čomu sa môže pýšiť pevnosťou akú žiadny plastový držiak nikdy nedosiahne. Rovnako sa Ultima S môže pochváliť skutočne dlhou životnosťou a to nielen vďaka použitým materiálom, ale aj vďaka unikátnej prísavke, ktorá vraj bezproblémovo drží na okne za všetkých poveternostných podmienok a je používateľsky vymeniteľná v prípade potreby.

Ultima S

Oproti prvej verzii sa však radikálne zmenil spôsob uchytenia vášho smartfónu. Kým prvý držiak Ultima používal bežnú univerzálnu kolísku v prípade nového modelu Ultima S bude váš smartfón držať iba pomocou unikátnej prísavky označenej ako PU PAD. Tá by mala podľa výrobcu bez problémov udržať akýkoľvek smartfón a tablet. Jednoducho vraj postačí pritlačiť smartfón, alebo tablet priamo k podložke a čím silnejšie ho pritlačíte o to pevnejšie bude držať. Princíp fungovania držiaka nie je známy, ale vraj má takmer neobmedzenú životnosť a pre jeho vyčistenie ho postačí umyť v teplej vode.

Potešujúcou správou je, že aj napriek tomu, že kampaň pre držiak Ultima S ešte stále prebieha, už teraz má spoločnosť pripravené reálne produkty, ktoré sú pripravené na odoslanie, nakoľko výrobné a logistické otázky sú vyriešené už od prvej verzie. Ak teda chcete tento projekt podporiť, môžete tak urobiť na stránke Kickstarter, pričom si môžete predobjednať tento unikátny držiak za 45 AUD (29,55 €) + poštovné.

Ultima S

Foto: Kickstarter

Komentáre k článku