Udomácni sa Samsung v každej izbe?

ZDROJ | Samsung

Samsung dnes ukázal svoje portfólio výrobkov, bez ktorých sa moderný človek už asi nezaobíde. Musíme uznať, že to vzal útokom a zrejme sa nenájde miestnosť, v ktorej by sa nenašlo využitie pre niektoré z jeho zariadení.

V rámci prezentácie The House of Suprises (Dom prekvapení) ukázal Samsung svoju silu, ktorá nie je len v jeho špičkových smartfónoch, televízoroch či chladničkách.

ZDROJ | Samsung

Napríklad v izbách mladých používateľov nájde uplatnenie herný monitor Odyssey Neo G9, resp. Smart Monitor pre tých, ktorí hrám nefandia. O čistotu sa postará čistička vzduchu Bespoke Cube Air Purfier. Dokáže vyčistiť vzduch aj vo väčších interiéroch (99,999 % prachových častíc s veľkosťou do 0,01 µm).

Pozrite siPrivítajte nového kráľa herných monitorov, Samsung Odyssey Neo G9

Vaša obývačka sa môže podľa Samsungu vybaviť špičkovou telkou Neo QLED 8K, ktorej dodá silu soundbar Q-Series. Samozrejme, televízor dokáže komunikovať s novými smartfónmi série Galaxy, napríklad sklápačkami Z Fold 5G, alebo Z Flip3 5G. Z ďalšej výbavy by vám nemal chýbať Bespoke Jet Bot AI+ (prvý robotický vysávač s umelou inteligenciou od Intelu), alebo tyčový vysávač Bespoke Jet.

Ak ste fanúšikovia filmov, Samsung má pre vás riešenie na mieru. Čo poviete na kombináciu The Premiere so soundbarom Q-Series? Pravdaže, ani tu by nemala chýbať čistička vzduchu Bespoke Cube Air Purfier a chladnička Bespoke Refrigerator.

Pozrite siBespoke je šikovná séria domácich spotrebičov od Samsungu

Bez techniky sa, bohužiaľ, nezaobíde ani spálňa. Predstava Samsungu je okrem nevyhnutnej telky (The Serif) osviežovač oblečenia Bespoke AirDresser. Osviežovač obuvi ShoeDresser funguje ako dezodorant, odvlhčovač a sušič. Vie optimalizovať výkon aj intenzitu podľa materiálu i tvaru topánok. O náladu sa má postarať Bluetooth reproduktor Sound Tower s výkonom až 1 500 W. Ten by mal prebudiť aj najväčších spáčov. Z ďalších zariadení môžeme spomenúť čističku vzduchu Bespoke Cube Air Purfier či bezdrôtovú nabíjačku Wireless Charger Trio.

ZDROJ | Samsung

Kuchyňa a kúpeľňa je už tradične silnou zbraňou Samsungu. Okrem niektorého modelu chladničky série Bespoke Refrigerator, si môžete kuchyňu vybaviť sklo-keramickou doskou Infinite Line Hood & Induction, rúrou Infinite Line Oven, či umývačkou riadu Bespoke Dishwasher. Pri varení a konzumácii vám urobí spoločnosť tablet Galaxy Tab S7 FE (ten využijete aj na hľadanie receptov), televízor The Frame a soundbar S-Series.

ZDROJ | Samsung

Práčovňu, resp. v kúpeľňu by ste si mohli vybaviť inteligentnou práčkou a sušičkou s funkciou AI Control.

Komentáre k článku