Udica s kamerou spraví rybačky zaujímavejšími

Ak sa vám už niekedy podarilo namiesto rýb nachytať akurát tak staré topánky, hrnce a ďalšie nechutné veci, iste ste boli z toho znechutení. Práve touto situáciou je inšpirovaná udica FishEyes, ktorá má na jednom konci integrovanú kameru, na druhom displej. Vytúžené úlovky si tak môžete zblízka pozrieť ešte predtým, než ich z vody vytiahnete.

FishEyes

Čo si budeme klamať, stav nášho vodstva nie je ideálny a často sa v rybníkoch nachádzajú predmety, ktoré doň vôbec nepatria. Takýto nechcený úlovok môže poriadne znechutiť každého rybára. Čo keby ste ale nemuseli len sedieť a čakať v neistote? Čo keby ste mali prehľad aj o tom, čo sa deje pod vodou? Mohli by ste si vybrať, akú rybu vytiahnete a ktorá za to nestojí. Vaše šance na úspech by sa mnohonásobne zvýšili. Iste, na rybačkách ide skôr o pohodu s priateľmi spojenú s obdivom prírody, lov rýb je druhoradý. Pohľad pod vodu by však túto udalosť rozhodne spestril.

FishEyes

FishEyes je v podstate klasická rybárska udica (aj keď väčšina odborníkov bude zrejme pochybovať o jej kvalite), ktorá je na spodnom konci vybavená kamerou s LED svetlom a na opačnom je zasa umiestnený farebný displej s odnímateľnou slnečnou clonou. Nič viac, nič menej. Predávaná bude za približne 55 € cez Amazon Store.

Foto: coolmaterial.com

Komentáre k článku