UberSELECT – cestovanie v prémiovkách za drahšie už aj v Bratislave

ZDROJ | Uber

Uber po čase prichádza pre našinca s ďalšou novinkou. V Bratislave spustil službu UberSELECT, pričom ide o vozenie sa v prémiových automobiloch. Nejde ale o luxusné limuzíny z UberLUX, ktoré funguje v zahraničí. Napriek tomu si používatelia budú môcť objednať vozidlá vyššej kategórie, za čo ale priplatia o čosi viac.

ZDROJ | Uber

Cestujúci si v hlavnom meste Slovenska môžu cielene objednať vodičov s autami, ktoré ponúkajú viac priestoru a komfortu.

Okrem vozidiel ako Volvo XC90, Mercedes-Benz E, BMW X6, Audi A8, Jeep Grand Cherokee, Range Rover, Volkswagen Passat, Škoda Superb a Tesla Model S sa v UberSELECT môžu ale objaviť aj autá ako Mitsubishi Outlander, Toyota Prius či dokonca novšia Škoda Octavia. Vybrať si konkrétne auto ale možné nie je.

Jazdy UberSELECT budú môcť ponúkať len partnerskí vodiči s najvyšším hodnotením. Každá jazda poskytne služby v najvyššej kvalite, zabezpečí viac pohodlia a aj naďalej bude cenovo dostupná.

Úplne prvým, kto službu v Bratislave testoval, bol Matej Sajfa Cifra, ktorý bol zároveň aj prvým cestujúcim, tzv. rider zero, pri spustení UberX v Bratislave pred takmer dvoma rokmi.

„V Bratislave je po službách Uber obrovský dopyt. Dostávame mnoho správ o tom, že obyvatelia Bratislavy by tiež chceli mať možnosť objednať si aj luxusnejší odvoz. Či už sa chcete trochu ukázať, keď idete na rande, alebo chcete odviezť rodičov domov po rodinnej večeri, UberSELECT je skvelá voľba. Je vhodná napríklad aj pre manažérov, ktorí sa prepravujú na obchodné stretnutie,” hovorí Tomáš Peťovský, generálny riaditeľ Uber pre Slovensko a Českú republiku.

ZDROJ | Uber

UberSELECT v Bratislave doplní už existujúcu službu UberX. So službou UberSELECT bude základné jazdné vo výške 1,20 €, za 1 kilometer zaplatíte 0,45 € a za minútu 0,10 €. Minimálne jazdné je 3 €. Bežné ceny UberX sú podobné – základné jazdné 1,20 €, 0,39 €/1 km, 0,07 €/min.

Samozrejme, stále platí, že všetky platby sú bezhotovostné a hradené prostredníctvom platobnej karty prepojenej s vašim Uber účtom.

ZDROJ | Uber

ZdrojUber

Komentáre k článku