Tvoja štvrtá šanca na nový Galaxy S10!

Odštartovali sme veľkú súťaž o nový Samsung Galaxy S10. Spoznaj 10 funkcií TOP novinky Samsung Galaxy S10 a získaj až 5-násobnú šancu vyhrať ho! Len s TECHBOX.

Smartfóny Samsung Galaxy S10 a S10+ sú vybavené tromi zadnými fotoaparátmi. To ti umožní naplno si užiť fotografovanie či nahrávanie videí. Túto trojicu tvorí hlavný 12 Mpx snímač s optickou stabilizáciou a technológiou Dual Aperture pre dve svetelnosti (f/1,5 – f/2,4), ktoré využiješ pri ako za slnečného dňa, tak aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Ten je doplnený o opticky stabilizovaný 12 Mpx teleobjektív (f/2,4) s 2-násobným optickým priblížením a 16 Mpx ultraširokouhlý snímač (f/2,2).

HRAJ AJ TUTvoja prvá šanca na nový Galaxy S10!

Určite sa ti bude páčiť možnosť prepínania medzi jednotlivými objektívmi priamo z menu fotoaparátu. Rýchlo a veľmi jednoducho tak prepneš napríklad z teleobjektívu na širokouhlý.

Rovnako praktická je aj zmena formátu fotografií. Ľahko si tak vyberieš medzi jednotlivými pomermi strán. Súčasťou fotoaparátu v smartfónoch radu Galaxy S10 je aj umelá inteligencia. Tá sa postará o okamžité nastavenie všetkých parametrov fotografie presne podľa snímanej scény. Automaticky tak mení medzi 30 kategóriami, ktoré spozná.

HRAJ AJ TUTvoja druhá šanca na nový Galaxy S10!

Okrem vytvárania špičkových fotografií môžeš nahrávať skvelé videá, a to dokonca v 4K Ultra HD rozlíšení pri 60 fps. Zábavu si užiješ aj pri zázname spomalených videí s rôznymi snímkovacími frekvenciami. Pri nahrávaní videí oceníš aj stabilizáciu obrazu, pričom okrem základnej ti smartfón ponúka aj nový režim stabilizovania videa Super Steady.

HRAJ AJ TUTvoja tretia šanca na nový Galaxy S10!

Rád sa s priateľmi delíš o selfie fotografie? V tom prípade naplno využiješ potenciál predného 10 Mpx fotoaparátu (f/1,9). Ten je navyše v prípade modelu Galaxy S10+ doplnený o RGB snímač hĺbky s rozlíšením 8 Mpx. S jeho pomocou môžeš selfie fotoaparátom vytvárať fotografie s rôznou hĺbkou ostrosti a umeleckými efektami. Pritom aj predným fotoaparátom nahráš stabilizované videá v 4K Ultra HD rozlíšení pri 30 fps.

Nový Samsung Galaxy S10 ti však toho ponúkne oveľa viac. Pozorne nás sleduj, pretože práve teraz máš až 5-násobnú šancu vyhrať ho!

HRAJ AJ TUTvoja piata šanca na nový Galaxy S10!

Toto je štvrté z celkovo piatich súťažných kôl, ktoré ti v priebehu marca 2019 prinesieme. V každom z nich sa môžeš zapojiť do súťaže a zvýšiť tak svoju šancu na výhru. Stačí ak správne odpovieš na naše otázky.

Správne odpovede vždy hľadaj na stránkach Samsung.

Súťaž uzatvorená!

Pozrite siPoznáme výhercu špičkového smartfónu Samsung Galaxy S10!

ZdrojSamsung

Komentáre k článku