Tvoja druhá šanca na nový Galaxy S10!

Odštartovali sme veľkú súťaž o nový Samsung Galaxy S10. Spoznaj 10 funkcií TOP novinky Samsung Galaxy S10 a získaj až 5-násobnú šancu vyhrať ho! Len s TECHBOX.

Vedel si, že nová séria vlajkových smartfónov Samsung Galaxy S10 po prichádza až s trojicou modelov? Najdostupnejší z nich má kompaktné rozmery a ponúkne 5,8” plochý Dynamic AMOLED displej, dvojicu zadných fotoaparátov, snímač odtlačkov prstov na bočnej strane a 3 100 mAh batériu. Kúpiš si ho už od 749 €.

Samsung Galaxy S10, ktorý môžeš aj vyhrať, ťa ohúri 6,1 palcovým Dynamic AMOLED Infinity-O displejom a tentokrát sa môžeš tešiť na zadný fotoaparát s trojicou optík, snímač odtlačkov prstov zakomponovaný do displeja a veľkú 3 400 mAh batériu. Všetko toto dostaneš aj v najväčšej S10-ke, ktorej názov ti schválne neprezradíme. Tu sa však naviac môžeš tešiť na ešte väčší 6,4 palcový displej, duálny selfie fotoaparát a batériu s kapacitou až 4 100 mAh.

HRAJ AJ TUTvoja prvá šanca na nový Galaxy S10!

Každý z modelov série Galaxy S10 je pritom vybavený najnovším 8-jadrovým procesorom Exynos 9820 s výkonnou grafikou, veľkou operačnou pamäťou RAM (6 alebo 8 GB) a ďalšími technológiami, zabezpečujúcimi plynulý chod a spoľahlivosť aj pri vysokom pracovnom vyťažení, alebo hraní náročných hier.

Taktiež si môžeš dopriať dostatok vnútorného priestoru, aby si si bez problémov uložil fotografie, videá, hudbu či iné súbory. Veď do 128 GB pamäte sa vojde vyše 26 tisíc pesničiek alebo fotografií (veľkosť súboru cca 5 MB). Vo verzii s 512 GB pamäťou (model S10) ich môžeš mať viac ako sto tisíc. Ak by ti to predsa bolo málo, pamäť si doplníš microSD kartou.

HRAJ AJ TUTvoja tretia šanca na nový Galaxy S10!

Nový Samsung Galaxy S10 ti však toho ponúkne oveľa viac. Pozorne nás sleduj, pretože práve teraz máš až 5-násobnú šancu vyhrať ho!

Toto je druhé z celkovo piatich súťažných kôl, ktoré ti v priebehu marca 2019 prinesieme. V každom z nich sa môžeš zapojiť do súťaže a zvýšiť tak svoju šancu na výhru. Stačí ak správne odpovieš na naše otázky.

HRAJ AJ TUTvoja štvrtá šanca na nový Galaxy S10!

Správne odpovede vždy hľadaj na stránkach Samsung.

Neváhaj a zapoj sa do 2. kola súťaže,
ktorá trvá do 31. marca 2019 do 24:00 hod.

SÚŤAŽNÉ OTÁZKY:

    Správnu odpoveď hľadaj aj na stránke Samsung.
    Správnu odpoveď hľadaj aj na stránke Samsung.

Zapoj sa aj do ďalších kôl súťaže, Tvoja prvá šanca na nový Galaxy S10!,Tvoja tretia šanca na nový Galaxy S10!, Tvoja štvrtá šanca na nový Galaxy S10! a zvýš svoju šancu na výhru Samsung Galaxy S10.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku