TUSK – komfortný spôsob používania smartfónu

ZDROJ | TUSK

TUSK je konceptom, ktorý ocenia nielen používatelia z radov lenivejších alebo tých, ktorý zmýšľajú efektívne. TUSK využijú aj tí, ktorí majú obmedzenú schopnosť pohybu, napr. po rôznych druhoch fyzických úrazov. Príkladom je aj autor tohto produktu, Derek Rieger.

https://www.youtube.com/watch?v=hZShMRBnmM0

Idea produktu TUSK – Telephone Utility Support Kit, sa rodila po ťažkom úraze. Ošetrujúci lekár povolil Derekovi len pohyb s vysokým obmedzením schopnosti fyzického pohybu, maximálne nenáročnú telesnú aktivitu. Niekoľko týždňov po spomínanom úraze mohol Derek len ležať na posteli a pozerať sa do stropu. Prečo nepoužíval aspoň smartfón? Nemohol, pretože niekoľko minút držania mobilného telefónu v ruke ho stálo množstvo bolesti.

https://www.youtube.com/watch?v=6uEo_1USLdk

Je nespočetné množstvo možností, ako môžete využiť TUSK – pri malých opravách, kedy si svojim mobilom môžete posvietiť; pri komfortnom oddychu na posteli; počas turistiky, rôznych druhov športu atď. Je mnoho možností, ako môžete TUSK využiť. K jeho použitiu vám stačí vaše zápästie alebo aj iná časť tela – závisí to od vašej schopnosti kreatívne myslieť.

tusk_01
ZDROJ | TUSK

TUSK je vyrobený z plastov, ktoré sú schválené americkou FDA – Food and Drugs Administration.
Momentálne prebieha podporujúca kampaň na Kickstarter. Ak chcete získať TUSK, minimálny príspevok v rámci kampane je 39 dolárov, čo je v prepočte okolo 35 €. Majiteľom TUSK by ste v takomto prípade mohli byť už v máji tohto roku.

https://www.youtube.com/watch?v=8c93Ux-gWyg

Po skončení kampane je cena plánovaná približne na 59 – 79 dolárov, čo je v prepočte 52 až 70 €.

ZdrojMY TUSK,Kickstarter

Komentáre k článku