Turtle Beach Stealth 600 a 700 – Herné headsety prešpikované funkciami

ZDROJ | Turtle Beach

Spoločnosť Turtle Beach predstavila dva nové konzolové headsety Stealth 600 a Stealh 700. Obe ponúkajú užitočné funkcie, komfort a kompatibilitu s PS4 a Xbox One.

https://youtu.be/u6Vi7vRasEM

Obidva headsety sa orientujú najmä na konzolu Xbox One, ku ktorej sa dokážu pripojiť bezdrôtovo cez protokol Xbox Wireless, ktorý využívajú aj bezdrôtové Xbox ovládače. Fungovať však budú aj s PS4 a počítačom, kde bude potrebné využiť bezdrôtový adaptér.

Turtle Beach Stealth 700

O zvuk sa v prípade oboch modelov na Xbox One postará Windows Sonic for Headphones. Na PS4 bude Stealth 700 využívať DTS Headphone:X, ktorý zabezpečí priestorový 7.1 zvuk. Stealth 600 bude na PS4 používať platformu Turtle Beach Virtual Surround Sound.

https://youtu.be/987-G1KCoy8

Po hardvérovej stránke sú slúchadlá vybavené 50mm drivermi a citlivým mikrofónom, ktorý je možné vypnúť vyklopením do hora. Hlas z mikrofónu sa prenáša do slúchadiel, aby sa hráč mohol pri rozprávaní počuť.

Pozrite siBeats Studio3 Wireless – známe slúchadlá dostali nové funkcie a nižšiu cenu

Mäkké náušníky majú poskytnúť pohodlie pri dlhom hraní aj v prípade, že hráč nosí okuliare. Batéria v Steal 700 vydrží približne 10 hodín hrania a viac, v závislosti od nastavenia zvuku a spôsobu pripojenia. Turtle Beach Stealth 600 vydržia hrať 15 hodín.

Turtle Beach Stealth 600

Vyššia rada, Stealth 700, zvládne potlačiť hluk z okolia, vďaka čomu sa hráč môže lepšie sústrediť na hru. Headset sa dá používať aj s mobilom, kde sa pomocou aplikácie Turtle Beach Audio Hub dajú upravovať zvukové nastavenia.

Pozrite siMarshall má tri nové reproduktory s podporou AirPlay

Aplikácia umožňuje samostatne nastaviť zvuk hry a hlasového chatu podľa potrieb hráča. Funkcia Dynamic Chat Boost dokáže automaticky zvýšiť hlasitosť chatu aby hráč počul jasne každé slovo svojich spoluhráčov.

https://youtu.be/vyXsEazqXNM

Obidva headsety sú už v predaji pričom cena Stealth 600 začína na 99,95 dolároch a cena Stealth 700 na 149,95 dolároch. Hráči na PS4 si budú musieť na kompatibilnú verziu Stealth 700 počkať do 24. septembra.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojTurtle Beach

Komentáre k článku