TuneTot – drobec od Wilson Audio patrí medzi ich najlacnejšie reproduktory

Wilson Audio predstavilo svoje najmenšie reproduktory TuneTot, ktoré sú určené pre všetkých, ktorí majú málo miesta na veľké podlahové zostavy, alebo si chú urobiť radosť hudbou v pracovni či v spálni.

Na obrázkoch sa to nezdá, ale monitory TunteTot sú pomerne veľké, 13,15 kilogramové reproduktory s rozmermi 37,7 x 21,9 x 25,9 cm. Reproduktory ponúkajú jasné a otvorené výšky, neutrálne stredy a solídne basy, ak vezmeme do úvahy veľkosť skrine.

https://youtu.be/gzGF4gXCaiU

Dvojpásmová zostava sa skladá zo 14,6 cm stredového a 25 mm výškového reproduktora, ktoré sprostredkujú frekvenčný rozsah v rozmedzí 65 Hz až 23 kHz  +/- 3 dB. Minimálny výkon zosilňovača by mal byť 25 wattov.

ZDROJ | Wilson Audio

TuneTot „sedia“ na hrotoch, ktoré sa dajú nastaviť takmer akokoľvek a sedia na podstavci ISOBase, ktorý ponúka bezprecedentnú úroveň oddelenia a izolácie medzi reproduktormi a štruktúrou, na ktorej spočíva.

ZDROJ | Wilson Audio

Pozrite siMonitor Audio má nové regálové reproduktory Studio

Reproduktory používajú konštrukciu a technológiu ovládačov z Wilson Alexia Series 2 či Sabrina. ISOBase je k dispozícii v piatich farbách a štyroch druhoch kovov, mriežky tkanív sú dokonca na výber v šiestich farbách.

ZDROJ | Wilson Audio

TuneTots si môžu záujemcovia vybrať okrem čírej a čiernej farby aj v kremeňovom, slonovinovom, karmínovom, uhlíkovom a teakovom povrchu. Cena za pár je stanovená na 9 800 dolárov.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojWilson Audio

Komentáre k článku