Trust Sila – bezdrôtové slúchadlá za pár šupov

Spoločnosť Trust prináša na trh nové bezdrôtové slúchadlá. Trust Sila prídu v dvoch farbách a ich cieľovou skupinou budú predovšetkým športovci.

ZDROJ | Trust

Trust Sila sú ľahké, silikónové slúchadlá, ktoré sa stanú spoločníkom hlavne pre športových nadšencov. Tí sa totiž budú tešiť z gumových háčikov, ktoré umožňujú lepšie držanie, napríklad počas behu. V balení sa potom samozrejme nachádzajú aj ďalšie náhradné štuplíky.

ZDROJ | Trust

Pre pohodlnejšie ovládanie sa na kábli nachádza regulátor hlasitosti, nechýba ani tlačidlo pre zdvihnutie či zrušenie hovoru, ako aj preskočenie či zastavenie pesničky. Z dôvodu telefonovania sa tu nachádza tiež mikrofón, ktorý je schopný izolovať okolitý hluk.

Pozrite siBragi Dash Pro – bezdrôtové slúchadlá s umelou inteligenciou

Trust Sila sa nabíja pomocou staršieho Micro USB kábla, pričom batéria by mala vydržať približne 6 hodín. Komunikovať so smartfónom budú vďaka Bluetooth vo verzii 4.1, čo znamená dosah až 10 metrov. Kvalitu reprodukcie budú mať na starosť 15 milimetrové neodýmové meniče s rozsahom 20 – 20 000 Hz.

ZDROJ | Trust

Slúchadlá prídu na náš trh v dvoch verziách, a to čierno-bielej a čierno-zelenej. Za cenu 24 € používateľ dostane bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom, Bluetooth pripojením aj proklamovanou 6 hodinou batériou.

 

ZdrojTrust

Komentáre k článku