Trust predstavuje nový headset, mikrofón a ďalšie doplnky pre PlayStation 5

ZDROJ | Trust

Trust predstavil celý rad GXT produktov určených pre hernú konzolu PlayStation 5. V ponuke má mikrofón pre streamerov a podcasterov, herný headset či dokovaciu stanicu a ďalšie doplnky pre DualSense.

PlayStation 5 so sebou priniesol výkonnejší hardvér aj rýchlejšie načítavanie hier vďaka SSD, no niektorí považujú za jeho najsilnejšiu stránku paradoxne nový herný ovládač DualSense, ktorému sme sa špeciálne venovali aj v našej recenzii. Práve preň prináša Trust množstvo zaujímavých doplnkov.

Prvou novinkou z portfólia herného príslušenstva GXT je dokovacia stanica Trust GXT 251 Duo, ktorá podporuje súbežné nabíjanie dvoch ovládačov pomocou jedného USB-C kábla pripojeného priamo ku konzole. V predaji je za cenu 29,99 €.

ZDROJ | Trust

Pre vylepšenie samotných ovládačov Trust prináša na trh silikónový obal Trust GXT 748 vo verziách Blue a Camo. Silikónový obal má zlepšiť držanie ovládača aj pri dlhodobom hraní a zároveň jeho povrch chrániť pred škrabancami. Silikónový obal je možné kedykoľvek zložiť a umyť vo vode, či vydezinfikovať. V predaji je za 14,99 €.

ZDROJ | Trust

Podobne by mali grip ovládača vylepšovať nové gumové nálepky Trust GXT 266 Thumb Grips. Nálepky so zdrsneným povrchom sa lepia priamo na analógové páčky, čím majú zlepšiť záber a kontrolu hráča nad dianím hry. Svetlé gripy dokonca v tme fosforeskujú, čím sa podpíšu aj pod ľahšie hľadanie ovládača v tme. Balenie štyroch nálepiek je na našom trhu v predaji za 12,99 €.

ZDROJ | Trust

Príslušenstvo určené priamo pre DualSense napokon uzatvára trojmetrový USB-C kábel s prietokom prúdu so silou 3 A. Trust GXT 226 Play & Charge Cable vám tak umožní ovládač nabíjať aj počas hrania bez obmedzení. V predaji je za cenu 17,99 €.

ZDROJ | Trust

Pre streamerov a tvorcov podcastov si Trust prichystal herný USB mikrofón Trust GXT 258 W Fyru vybavený štvoricou preddefinovaných nahrávacích vzorov určených pre rôzne využitie od tvorby záznamu rozhovoru až po nahrávanie hudobnej linky. Jeho súčasťou sú aj ovládacie prvky a vstup pre pripojenie slúchadiel. Mikrofón je v predaji za cenu 139,99 €.

ZDROJ | Trust

Novú ponuku príslušenstva napokon uzatvára herný headset Trust GXT 323 W Carus Gaming vybavený nastaviteľným mikrofónom 50 MM meničmi a dotykovým ovládaním na strane, ktoré slúži na ovládanie hlasitosti. Trust v tomto prípade sľubuje zreteľné vykreslenie každého šumu, prasknutia či letiaceho projektilu aj napriek pomerne nízkej cene len 39,99 €.

ZDROJ | Trust

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku