Trust predstavil množstvo doplnkov s USB-C konektorom

Trust

Spoločnosť Trust, výrobca širokého spektra príslušenstva pre digitálne zariadenia, predstavila nové doplnky pre zariadenia s USB-C portom začínajúce už na 15 eurách.

Moderný a obojstranný konektor USB-C sa pomaly stáva štandardom a mnohí výrobcovia ho už uprednostňujú pred dlho používaným microUSB portom.

Holandská firma Trust si je toho vedomá, čomu nasvedčuje početná skupina nových zariadení využívajúcich potenciál konektora na nabíjanie ďalších zariadení či na prenos súborov alebo obrazu.

Pozrite siDostupné Samsung Galaxy A pre rok 2017 sú odolné a majú aj USB-C

Trust Moda Universal 60W USB-C Charger

Kompaktný napájací adaptér disponuje vstupným napätím 100-240 V (50/60Hz) a výstupným výkonom 60 W s podporou 5/9/12/14,5/20 V a až 3 A. Za zmienku stojí aj ochranu proti preťaženiu a skratu. Prípadný záujemcovia si musia prichystať 70 eur.

Trust
ZDROJ | Trust

Fast Dual USB-C & USB Charger

Klasická nástenná „zásuvková“ a aj verzia do auta v hodnote 25 eur automaticky detekuje pripojené zariadenie a zvolí maximálnu možnú rýchlosť nabíjania (3 A cez USB-C a 2,4 A cez USB-A).

Trust USB-C Multiport adapter

Adaptér s troma typmi výstupov (HDMI, USB 3.1 a USB-C) vďaka podpore technológie Power Delivery 2.0 umožňuje prostredníctvo USB-C nabíjanie zariadení s výkonom 60 W/3 A so súčasným obsadením portov HDMI a USB 3.1. Novinku kúpite za 63 eur.

Pozrite siUSB-C nahradí HDMI, chce to len čas

Trust
ZDROJ | Trust

Rozbočovače Trust Oila

K dispozícii sú tri verzie rozbočovačov Trust Oila. Prvý vyobrazený ponúka kvarteto USB 2.0 portov za cenu 15 eur, nasledujúci štvoricu USB 3.1 konektorov za 30 eur a posledný z trojice kombinuje dva obojstranné porty s párom USB 3.1 konektorov za 50 eur.

ZdrojTrust

Komentáre k článku