Trans-Siberian Railway – najdlhšia železnica sveta dostala zábavný simulátor

Goat Simulator, Farming Simulator či Junkyard Simulator. Hry, ktoré sa inšpirovali konceptom simulácií je celá kopa. Trans-Siberian Railway Simulator nebude iba o ovládaní vlaku.

https://www.youtube.com/watch?v=yfeMH60FxzU

9 288 kilometrov. Presne toľko má najdlhšia železničná trať na svete, Transsibírska magistrála, ktorá spája Moskvu a Vladivostok. Na Steame sa pred pár dňami objavil zaujímavý titul, ktorý má simulovať práve rušňovodiča vlaku, ktorý ide po Transsibírskej magistrále.

ZDROJ | Steam

Pozrite siREPORTÁŽ | Moskva – metropola východu, ktorá vás chytí za srdce

Čo vás počas jazdy čaká? Väčšinu trasy tvorí zamrznutá tajga a nehostinná krajina ruského Sibíru. Práve tu budete musieť bojovať s nehostinnými podmienkami a výzvami akými sú spadnuté stromy, vlci, losy či dokonca zamŕzajúci vlak.

To, že v hre nejde iba o ovládanie vlaku, ukazuje perfektný trailer podfarbený sovietskou hymnou. Jedna z výziev napríklad zahŕňa rozbité okno do strojovne, ktoré musíte rýchlo opraviť.

Aby ste sa zahriali, budete si musieť občas vypiť aj niečo tvrdšie ako len čaj, len musíte dať pozor, aby ste to neprehnali. Počas celej cesty na váš čakajú zmeny teplôt a počasia, ktoré prinesú rôzne nové výzvy.

ZDROJ | Steam

Pozrite siPako Car Chase Simulator – pedál na podlahe a policajti v spätnom zrkadle

Hra zahŕňa prvky ako plne-interaktívne prostredie, živý ekosystém, manažment vlaku, systém prežitia, craftovanie, upgrady, opravovanie a dynamické striedanie dňa a noci či počasia.

Čo sa týka ceny a ďalších možnosti gameplayu, vývojár Pentacle zatiaľ o všetkom mlčí, no veríme, že čoskoro ponúkne ďalšie informácie. Vývojár na oficiálnej stránke projektu na Steame chce vedieť, čo by ste v hre ešte chceli vidieť. Pokiaľ vás tento originálny titul zaujal, čoskoro by mal byť dostupný na platforme Steam, kde si ho budete môcť stiahnuť. Pokiaľ hľadáte simulátor, ktorý je zároveň o prežití v ruskej zime, Trans-Siberian Railway Simulator je pre vás to pravé.

ZdrojSteam

Komentáre k článku