Toto sú nové vychytávky appky VÚB Mobil Banking

Zvykli sme si, že bankové aplikácie majú množstvo moderných funkcionalít, o ktorých sa nám kedysi ani len nesnívalo. Čo však šte môže banková appka ponúknuť? Ukážeme vám novinky, ktoré pribudli v aplikácii VÚB Mobil Banking vďaka poslednej aktualizácii.

Vo VÚB banke vymýšľajú stále niečo nové. Do aplikácie pribudla ďalšia zaujímavá funkcia, banka vás po novom dokáže automaticky identifikovať a autentifikovať, ak voláte do Klientského centra práve cez aplikáciu VÚB Mobil Banking. Čo to znamená v praxi? Absolútne zrýchlenie telefonátu. Ak máte akúkoľvek požiadavku na VÚB, stačí si zvoliť možnosť kontaktovať banku napríklad cez Rýchly prístup.

Aj funkcia Scan & Pay sa dočkala vylepšení. Po novom si môžete do aplikácie nahrať celé faktúry v PDF. Pri zdieľaní faktúr, ktoré dostávate napríklad e-mailom, sa vám zase zobrazí už aj ikona aplikácie VÚB Mobil Banking. Stačí na ňu kliknúť a dostanete sa na prihlasovaciu stránku aplikácie a následne po prihlásení sa uvidíte obrazovku Scan & Pay, kde bude zobrazený náhľad faktúry a môžete rovno skenovať QR kód a obrazovku Prevod na účet s predvyplnenými dátami máte pripravenú takmer okamžite. Dobré, že?

Pozrite sa v našom novom videu, do akých maličkostí môže ísť banka len preto, aby ste to mali ľahšie a maximum vybavili vo svojom mobile. My v redakcii si už takmer nepamätáme, kedy sme naposledy museli navštíviť pobočku banky, jednoducho dnes ju máte plnohodnotne vo vašom smartfóne. Toto sú top vychytávky appky VÚB Mobil Banking.

Komentáre k článku