Toto je 5 dôvodov, prečo vás Motorola one vision dostane

Absolútna novinka Motorola one vision má na to, aby sa stala mimoriadne obľúbeným smartfónom. Pozrite si 5 dôvodov, prečo si myslíme, že naozaj stojí za to!

Už na prvý pohľad Motorola one vision zaujme moderným dizajnom s dominujúcim 6,3-palcovým CinemaVision displejom s pomerom strán 21:9. A keď zistíte, ako fotí, budete nadšení. A to nielen cez deň, ale aj v noci. Navyše prichádza s cenou, za ktorú si novinku môžete dovoliť. Predáva sa totiž za 299 eur, teda tesne pod magickou hranicou troch stoviek.

Pozrite siNová Motorola one vision prekvapuje displejom, foťákom a cenou 299 eur!

Hlavný fotoaparát má rozlíšenie až 48 Mpx a prichádza s inovatívnou technológiou quad pixel. Vďaka tejto technológii sa môžete tešiť na mimoriadne kvalitné, žiarivé a ostré fotografie. V noci a pri horších svetelných podmienkach teraz s týmto smartfónom dokážete vytvárať aj nádherné fotografie s detailami, ktoré by ste predtým jednoducho nevideli. Fotografie sú výrazne jasnejšie a výhodou je aj minimum šumu. A to všetko vďaka režimu nočné videnie.

Vďaka duálnemu zadnému fotoaparátu môžete vytvárať portréty aj s bokeh efektom. Ak radi nahrávate videá, vedzte že ich s Motorola one vision natočíte v 4K rozlíšení, pričom nechýba možnosť nahrávania superspomalených Full HD 120 fps záberov.

Príjemným prekvapením smartfónu Motorola one vision je aj výkonný osemjadrový procesor Exynos 9609, ktorému sekunduje 4 GB pamäť RAM či až 128 GB interná pamäť s možnosťou rozšírenia vďaka microSD kartám. A samozrejmosťou sú aj Moto Akcie.

Motorola one vision je k dispozícii v nami testovanej modrej farbe so zrkadlovou zadnou časťou s unikátnou štruktúrou. Okrem toho si ju budete môcť kúpiť aj v netradičnej luxusne pôsobiacej bronzovej farbe. Ale nepredbiehajme, pozrite si naše video s 5 dôvodmi, prečo si myslíme, že Motorola one vision naozaj stojí za to!

https://youtu.be/UWC6PsNZ_oc

Na príprave článku sme spolupracovali so spoločnosťou Lenovo.

ZdrojMotorola

Komentáre k článku