Toto je 5 dôvodov, prečo je motorola one zoom skvelý fotomobil

Nová motorola one zoom nás poriadne prekvapila, a to najmä systémom štyroch fotoaparátov na zadnej strane či veľkým OLED displejom s integrovanou čítačkou odtlačkov prstov. Pozrite si video, prečo rozhodne stojí za kúpu.

Smartfóny motorola sú už nejaký ten rok známe výborným pomerom medzi cenou a výbavou. To platí aj pre novinku motorola one zoom, ktorá ponúka na svojej zadnej strane až štyri fotoaparáty. Vytvárať tak môžete snímky pomocou hlavného 48-Mpx fotoaparátu alebo jedným stlačením okamžite prepnete do režimu teleobjektívu pre fotografovanie s 3-násobným priblížením či do režimu ultraširokouhlej fotografie pre tvorbu snímok až so 117-stupňovým záberom.

Výnimočné fotografické schopnosti smartfónu motorola one zoom nespočívajú iba v hardvéri samotných fotoaparátov, ale aj v šikovných režimoch, ktoré vám umožnia posunúť úroveň vašich fotografií na ešte vyššiu úroveň. Najmä v noci oceníte špeciálny režim Nočné videnie, nechýba ani populárny režim Portrét.

Pozrite siMotorola one zoom v Londýne, čo dokážu jej štyri fotoaparáty v praxi?

Motorola one zoom právoplatne zapadá medzi vlajkové lode napríklad aj ďalšou vlastnosťou a to čítačkou odtlačkov prstov, ktorá je zabudovaná priamo do 6,4” obrazovky. Čítačka sa na displeji objaví iba v prípade, že ju potrebujete a po odomknutí smartfónu opäť zmizne.

Motorola one zoom prekvapuje i cenou 429 eur. Pozrite si naše video, prečo si myslíme, že novinka stojí za kúpu.

Na príprave článku sme spolupracovali so spoločnosťou Lenovo.

Zdrojmotorola

Komentáre k článku