Top telka Philips OLED936 vám dá popri špičkovom obraze i perfektný zvuk

ZDROJ | Philips

Philips tento rok stihol predstaviť 4 OLED modely série 7 a 8 (OLED705, OLED706, OLED806 a OLED856). Ak by vám ich parametre z rôznych dôvodov nestačili, je tu ešte vyššia séria, ktorú Philips označuje aj ako OLED+.

Séria OLED936 bude k dispozícii v troch rôznych uhlopriečkach – 65″, 55″ a 48″. Samozrejmosťou je 4-stranný Ambilight, ktorý je možné integrovať so svietidlami Hue. Podporuje rôzne režimy (hudobný, herný, salónik).

ZDROJ | Philips

Philips OLED936 poháňa duálny procesor P5 AI Dual Picture Engine, výdatne mu pomáha umelá inteligencia. Novinkou je použitie svetelného senzora s adaptívnou funkciou HDR10 +, režim Fast Motion Clarity, ten slúži pre kvalitnejší obraz počas hrania hier. Používateľ má k dispozícii športové programy, režim AI PQ (vylepšený obraz) a režim AI EQ (vylepšený zvuk). Procesor okrem toho poskytuje ochranu pred vypálením OLED panela a podporuje kalibračný program CalMAN.

Pozrite siPhilips 55OLED935/12 – Keď si môžeš dopriať telku bez kompromisov

Veľkou prednosťou Philips OLED936 je vstavaný soundbar, pokrytý značkovou tkaninou Kvadrat. Na tvorbe a vyladení audio systému sa podieľali experti z Bower & Wilkins, s ktorými Philips na tomto projekte pracoval viac ako rok.

Audio systém má 3.1.2 kanálov s výkonom 70 W a podporou formátov Dolby Atmos 2.02, Dolby Digital MS 12 V 2.3, AI Sound, DTS-HD (M6) a DTS Play-Fi. O zvuk sa starajú dva strednopásmové reproduktory (12,5 W), dva výškové reproduktory (10 W), centrálne umiestnený výškový reproduktor (5 W) a subwoofer (20 W).

Konektivita na Philips OLED936 je naozaj štedrá.ZDROJ | Philips

Pre externé pripojenia sú (okrem iného) k dispozícii dva porty HDMI 2.0 a dva porty HDMI 2.1 s podporou 4K/120 Hz, eARC, VRR a ALLM.

Televízor beží na platforme Android 10 s hlasovým asistentom Google. Philips zároveň po prvý raz predstavuje dekódovanie videa AV1.

Štýlový diaľkový ovládač Muirhead je ozdobený kožou a zvýrazňuje prémiovú triedu.ZDROJ | Philips

Predaj nových modelov Philips OLED936 sa začne už na budúci mesiac. Bližšie špecifikácie, ceny a dostupnosť zatiaľ zverejnené neboli.

ZdrojPhilips

Komentáre k článku