TomTom priniesol nové zariadenia s doživotnou aktualizáciou máp

Spoločnosť TomTom uviedla na trh dvojicu nových prenosných navigácií v novej edícii s doživotnou aktualizáciou máp. V novej dvojici nájdete základný model s veľkým displejom, ale aj vybavenejší variant pre náročnejších.

TomTom Start 60

TomTom je jedným z popredných výrobcov navigačných riešení, ktorý okrem prenosných navigácií s on-line dopravnými informáciami predstavil nedávno aj samostatné navigačné aplikácie pre zariadenia s operačným systémom Google AndroidApple iOS. Posledným prírastkom do portfólia je dvojica prenosných navigácií TomTom Start 60 a TomTom Via 130/135. Pridanou hodnotou v dvojici noviniek je doživotná aktualizácia máp. Jednotlivé aktualizácie sú vydávané denne vďaka rozsiahlej komunite užívateľov služby Map Share. Túto službu v súčasnosti využíva viac ako 21 miliónov členov, ktorý svojimi vlastnými príspevkami  neustále aktualizujú mapové podklady a práve vďaka nim budete mať neustále informácie o zablokovaných cestách, dočasných obmedzeniach rýchlosti, alebo iných zmenách v doprave. Samozrejme okrem týchto aktualizácií si budete môcť bezplatne sťahovať aj aktualizácie máp priamo od výrobcu, ktoré sú aktualizované približne štyri krát ročne.

TomTom Via 130

Základným modelom bude TomTom Start 60, ktorý sa bude snažiť zaujať najmä veľkým 6“ displejom a dvojitým systémom uchytenia. Navigáciu Start 60 totižto môžete okrem čelného skla hravo pripevniť aj na palubovku vášho automobilu. Pre záujemcov s vyššími nárokmi je určená dvojica TomTom Via 130/135. Okrem spomínaných výhod nájdete v prípade modelov Via integrovaný držiak, takže sa nemusíte starať o to ako navigáciu prichytiť v prípade ak často používate iné auto a chýbať nebude ani hands-free, ktoré využíva technológiu Bluetooth. Jediným rozdielom dvojice Via 130 a Via 135 je uhlopriečka displeja. V prípade modelu TomTom Via 130 je to 4,3“ a v prípade modelu Via 135 je uhlopriečka 5“. Samozrejme nájdete v novinkách aj všetky známe funkcie navigácii TomTom, ako napríklad navádzanie do jazdných pruhov, IQ Routes, TomTom Map Share, pomocníka parkovania, alebo obľúbené destinácie.

TomTom Via 135

Fotky: TomTom

Komentáre k článku