Tlačiareň do vrecka HP Sprocket 200

ZDROJ | HP

HP Sprocket 200 je už druhou generáciou mobilnej tlačiarne s kompaktnými rozmermi a príjemnou hmotnosťou, vďaka ktorým sa pohodlne zmestí aj do vrecka nohavíc.

Tlačiareň HP Sprocket 200 po troch rokoch nahrádza prvú generáciu. Novinka prichádza s rozmermi 80 x 117 x 25 mm a s hmotnosťou 172 gramov. Svojou váhou aj veľkosťou je porovnateľná so smartfónom.

ZDROJ | HP

Sprocket 200 má zaujímavý dizajn, je na výber v dvoch farebných prevedeniach. O spojenie s mobilnými zariadeniami sa stará aplikácia HP Sprocket, je k dispozícii pre Android a iOS. Aplikácia zabezpečuje nielen prenos dát, ale slúži aj ako softvér na úpravu fotografíí.

Zariadenie sa nabíja cez microUSB port, okrem bezdrôtového spojenia sa dajú fotografie vytlačiť aj cez microSD kartu.

Pozrite siHP Sprocket 2-in-1 – štýlový konkurent pre Polaroid

Tlačiareň využíva fotopapier HP Zink, nie je tak odkázaná na tonerové náplne. Technológia Zink používa špeciálny termopapier s tromi vrstvami, ten zároveň funguje ako samolepka. Takže je možné vytlačenú fotografiu ihneď nalepiť, napríklad na pohľadnicu, na notebook či do fotoalbumu.

ZDROJ | HP

Oproti prvej generácii prináša niekoľko drobných vylepšení, ako najzaujímavejšia sa javí funkcia umožňujúca pripojenie viacerých používateľov naraz. Novinka okrem toho zaručuje aj kvalitnejšiu a ostrejšiu tlač.

Fotografická tlačiareň HP Sprocket 200 je dostupná za odporúčanú cenu 126 eur. Súčasťou balenia je aj 10 listov samolepiaceho fotopapiera HP Zink.

ZDROJ | HP

Táto tlačiareň môže byť dobrý tip na darček pod stromček. Aj keď sa to nechce veriť, Vianoce sú tu už za dva mesiace.

ZdrojHP

Komentáre k článku