Tip na víkend | HIGH END Slovakia 2013 s TECHBOX a ORANGEOM!

Už tento víkend štartuje v Bratislave unikátna výstava HIGH END Slovakia 2013. Naša redakcia bude opäť pri tom! Príďte si pre najnovšie číslo časopisu TECHBOX zadarmo, vyhrajte špičkový smartfón HTC One mini a vyskúšajte si novinky atraktívnych TV služieb od Orangeu.

HIGH END Slovakia 2013Ročník 2013 výstavy HIGH END Slovakia bude určite nezabudnuteľným zážitkom. Opäť si budete môcť vychutnať nádherný zvuk z high-end reproduktorov zahraničnej alebo domácej výroby. Nebudú chýbať zosilňovače, high-end prehrávače, gramofóny, nové UltraHD a OLED televízory či slúchadlá a rôzne multimediálne zariadenia. A samozrejme nebude chýbať ani stánok TECHBOX, kde vám ukážeme najnovšie vychytávky  TV služieb od Orangeu, ktoré teraz môžete vďaka programu Orange pre rodinu získať výhodnejšie! To však nie je všetko, máme pre vás pripravenú i špeciálnu súťaž o nový špičkový smartfón HTC One mini.

TECHBOX na HIGH END Slovakia

Uvidíte naživo, ako vie Orange vylepšiť každú televíziu

Na našom stánku TECHBOX na vlastné oči uvidíte interaktívne funkcie digitálnej televízie Orange TV Extra ako TV archív, digitálna videopožičovňa, mozaika či programový sprievodca. Tie môže mať doma každý, kto má internetové pripojenie s bežnou rýchlosťou aspoň 2 Mbps. To však nie je všetko, uvidíte v praxi aj službu Orange Mobilná TV, ktorá vám umožní sledovať digitálnu televíziu aj na mobilných zariadeniach ako sú tablety či smartfóny. Ukážeme vám tiež nový set-top box s prehľadnejším užívateľským rozhraním a mimoriadne atraktívny nový 31-dňový TV Archív až 18 staníc! Moderné služby Orange TV dokonca môžete získať lacnejšie v rámci programu Orange pre rodinu.

Orange 31-dňový TV Archív

Časopis TECHBOX zadarmo a veľká súťaž

súťaž o HTC One mini
Stánok TECHBOX určite nevynechajte. Nájdete ho v obrovskej sále ROME – hotela Crowne Plaza v Bratislave. Zadarmo totiž môžete získať aktuálne číslo časopisu TECHBOX 9-10/2013 a nielen to. Počas výstavy bude v našom stánku prebiehať súťaž o špičkový smartfón HTC One mini, ktorý do súťaže venoval Orange. Stačí odpovedať na jedinú otázku a smartfón môže byť váš. Verejné losvanie výhercu prebehne už v nedeľu počas výstavy o 15.30 hod. Ak budete pri tom a vylosujeme vás, smartfón si môžete z výstavy rovno odniesť :)

 

Kam prísť?

Výstava stereo, hifi & home cinema HIGH END Slovakia 2013 sa koná už tento víkend, t.j. 19. – 20. októbra 2013, v dvoch hoteloch, Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava. Tieto hotely sú vedľa seba na Hodžovom námestí a oddeľuje ich iba Poštová ulica.

Vstupné je 5 Eur, platí naraz do obidvoch hotelov, pričom vstupenky sú zlosovateľné a môžete si ich zakúpiť priamo na výstave. Predaj vstupeniek bude v obidvoch hoteloch.

Výstava je otvorená od 10.00 do 18.00, v sobotu aj v nedeľu.

Tak čo, tešíte sa? Naša redakcia TECHBOX, ORANGE a ostatní vystavovatelia sa na vás tešia určite.

 

Pravidlá súťaže:
– Organizátorom súťaže je spoločnosť BCmobil.sk s.r.o.
– Cenou v súťaži je 1x smartfón HTC One mini.
– Do súťaže sa môžu zapojiť všetci návštevníci výstavy HIGH END 2013 po vyplení súťažného lístka s výnimkou zamestnancov spoločností BCmobil.sk a Orange Slovensko a.s.
– Platný a zaradený do zlosovania o hlavnú výhru je každý vyplnený súťažný lístok so správnou odpoveďou na súťažnú otázku.
– Súťaž prebieha výhradne počas výstavy HIGH END 2013. 
– Organizátor súťaže si vyhradzuje právo v sporných prípadoch rozhodovať s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia.
– Zlosovanie sa uskutoční 20. októbra 2013 o 15.30 hod.  Výhercu súťaže budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a zároveň ho uverejníme na stránke www.techbox.sk, v čísle 11-12/2013 časopisu TECHBOX a na Facebook Fun page stránke TECHBOX.sk
– V prípade, ak si do 31.12.2013 výherca neprevezme výhernú cenu, prepadne táto v prospech organizátora súťaže.
– Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie.
– Účasťou v súťaži každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
– Zapojením sa do súťaže účastník súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov v súlade s ustanovením § 7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnení a dáva súhlas na spracúvanie osobných údajov organizátorom za účelom ich využitia na reklamné a propagačné účely organizátora a na uverejnenie mena, priezviska a adresy, prípadne fotografie v zozname výhercov súťaže či na stránke www.facebook.com/TECHBOX.sk.
– Podľa zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a príslušných novelizácií tohto zákona sú vecné výhry, ktorých hodnota presahuje sumu 350,00 € vrátane DPH, predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona o dani z príjmov v aktuálnom znení. Za zdanenie výhry v súťaži zodpovedá výherca.
– Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie Súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel Súťaže.

Foto: HIGH END, TECHBOX, Orange

Komentáre k článku