Tip na víkend | HIGH END Slovakia 2012 s TECHBOX a ORANGE!

Už tento víkend štartuje v Bratislave unikátna výstava HIGH END Slovakia 2012. Naša redakcia bude pri tom! Príďte si pre časopis TECHBOX, vyhrajte špičkový audio dock a vyskúšajte si nové atraktívne TV služby od operátora Orange.

HIGH END Slovakia 2012

Ročník 2012 výstavy HIGH END Slovakia bude určite nezabudnuteľným zážitkom. Svetovú premiéru budú mať napríklad špičkové trojpásmové aktívne reprosústavy Acon ULTIMA – X, ktoré nepotrebujú žiadny externý zosilňovač na to, aby ukázali svetu svoju muzikálnosť a precíznosť. Každá reproduktorová sústava ULTIMA-X obsahuje šesť výkonových zosilňovačov! Nebudú chýbať ani novinky zo sveta TV. OLED, LED, 3D, LCD, PLAZMA televízory, tých najväčších uhlopriečok, od svetových výrobcov. Ale čo na takýchto skvelých TV pozerať? Ukážeme vám v našom stánku TECHBOX. Áno, na výstave HIGH END Slovakia 2012 nebudeme chýbať!

Orange TV

 

Uvidíte naživo, ako vie Orange vylepšiť každú televíziu

Orange totiž len nedávno predstavil možnosti, ako vylepšiť vašu bežnú televíziu. Na našom stánku TECHBOX na vlastné oči uvidíte interaktívne funkcie digitálnej televízie Orange TV Extra ako archív, digitálna videopožičovňa, mozaika či programový sprievodca. Tie môže mať doma každý, kto má internetové pripojenie s bežnou rýchlosťou aspoň 2 Mbps. To však nie je všetko, uvidíte v praxi aj službu Orange Mobilná TV, ktorá vám umožní sledovať digitálnu televíziu aj na mobilných zariadeniach ako sú tablety či smartfóny.

Orange TV Extra

 

Časopis TECHBOX zadarmo a veľká súťaž

Stánok TECHBOX určite nevynechajte. Nájdete ho v obrovskej sále ROME – hotela Crowne Plaza v Bratislave. Zadarmo totiž môžete získať aktuálne číslo časopisu TECHBOX 9-10/2012 a nielen to. Priamo na výstave, už v nedeľu 21. októbra 2012 vylosujeme výhercu unikátneho audio docku Samsung DA-E750, o ktorý sa hrá práve v časopise TECHBOX. Ak sa stanete šťastným výhercom, dock si môžete z výstavy rovno odniesť :)

TECHBOX 9-10/2012

 

Kam prísť?

Výstava stereo, hifi & home cinema HIGH END Slovakia 2012 sa koná už tento víkend, t.j. 20. – 21. októbra 2012, v dvoch hoteloch, Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava. Tieto hotely sú vedľa seba na Hodžovom námestí a oddeluje ich iba Poštová ulica.

Vstupné je 5 Eur, platí naraz do obidvoch hotelov, pričom vstupenky si môžete zakúpiť len priamo na výstave. 
Predaj vstupeniek bude v obidvoch hoteloch. Výstava je otvorená od 10.00 do 18.00, v sobotu aj v nedeľu.

Tak čo, tešíte sa? Naša redakcia a ostatní vystavovatelia sa na vás tešia určite :)

 

Foto: HIGH END, TECHBOX, Peter Frolo

Komentáre k článku