TIP NA DARČEK: Samsung Galaxy S9 so službou Moje Galaxy

Vianoce sa nezadržateľne blížia a s nimi aj milé „starosti“, čo si kúpime, resp. čím obdarujeme svojich najbližších. Ak máte v okolí ženu a prišiel čas na nový smartfón, rozhodne by ste mali zvážiť Samsung Galaxy S9, ktorý je k dispozícii aj vo vydarenom fialovom prevedení.

Samsung Galaxy S9 patrí k najvybavenejším smartfónom na trhu, pričom zaujme mimoriadne kvalitne spracovaným telom kombinujúcim sklo a kov. Výborne sa hodí aj pre ženy, môžete si ho totiž dopriať aj vo fialovom prevedení. Vyzerá úžasne. Infinity Super AMOLED displej zaberá takmer celú prednú plochu a jeho veľkosť 5,8 palcov vďaka zakriveniu do strán ani nepocítite.

Samsung Galaxy S9 je vodeodolný vďaka štandardu IP68. Poteší vás aj bezdrôtové nabíjanie. Pri sledovaní multimédií zase oceníte stereo reproduktory od spoločnosti AKG spolu s Dolby Atmos technológiou. A aby toho nebolo málo, aj v balení sa môžete tešiť na kvalitné slúchadlá AKG.

Pozrite siSamsung Galaxy S9/S9+ – evolúcia nemení to, čo perfektne funguje

Samozrejmosťou sú najmodernejšie technológie na ochranu smartfónu. Odomknúť si ho môžete očnou dúhovkou vďaka špeciálnemu skeneru, rovnako tiež odtlačkom prsta či zosnímaním tváre. Spoľahnúť sa môžete na vysoký výkon a internú pamäť 64 alebo 256 GB rozšíriteľnú pamäťovými kartami. K dispozícii je aj duálny slot, a tak môžete kľudne používať aj 2 SIM karty naraz.

Pozrite siSamsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ naživo vo videu

Rozhodne však prekvapí 12 Mpx fotoaparát s optickou stabilizáciou. Vďaka variabilnej clone a svetelnosti s hodnotou iba f/1,5 sa môžete tešiť na krásne zábery aj v noci. Čerešničkou na torte je superspomalené 960 fps video, s ktorým si zaručene užijete množstvo zábavy.

Samsung Galaxy S9 si môžete teraz kúpiť od 849 eur (aktuálne v akcii u vybraných predajcov od 649 eur) aj so službou Moje Galaxy, teraz zadarmo. S výnimočným smartfónom tak dostanete aj výnimočné služby ako je špeciálna Moje Galaxy infolinka, prioritný servis s opravou do 1 hodiny či osobné vyzdvihnutie smartfónu v prípade poruchy priamo u vás doma, pričom počas opravy vám bude poskytnutý náhradný telefón.

Článok bol pripravený v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku