Timex IQ+ Move – elegantné a inteligentné hodinky

ZDROJ | Timex

Inteligentné hodinky nemusia vyzerať športovo, ale aj štýlovo a elegantne, pritom vôbec nemusia byť drahé. Timex IQ+ Move sú toho dôkazom.

Z funkcií hodinky ponúkajú sledovanie aktivity, prepojenie so smartfónom, vodeodolnosť do hĺbky 50 metrov, sledovanie spánku, INDIGLO svietiaci ciferník a čo je najzaujímavejšie, netreba ich nabíjať. Majú totiž klasickú hodinkovú batériu. Výdrž ale výrobca neudáva.

Hodinky disponujú akcelerometrom na sledovanie aktivity a Bluetooth signálom na prepojenie so smartfónom. Okrem toho vám aj povedia spotrebu kalórii.

timex-iq-move3
ZDROJ | Timex

Pozrite siNové inteligetné hodinky Huawei Fit sú dostupné za prijateľnú cenu

Hodinky tiež sľubujú automatickú synchronizáciu dát s aplikáciou v telefóne.

Zaujímavé sú aj farebné spracovania. Hodinky vyzerajú naozaj dobre a luxusne a budú dostupné v béžovej, modrej, čiernej, hnedej koži a v čiernej koži.

Zaujíma vás cena? Timex IQ+ Move sa budú predávať iba za 149 dolárov. Hodinky vyzerajú určite zaujímavo a predávajú sa aj za rozumnú cenu.

timex-iq-move2
ZDROJ | Timex

Pozrite siSOWATCH – keď smart hodinky vedia byť lacné

Na druhej strane sa na niektorých stránkach objavili recenzie a dojmy z hodiniek, ktoré sú skôr zmiešané, keďže Timex IQ+ Move vraj nefungujú vždy presne, merajú s odchýlkami a pripojiteľnosť nie vždy dobre funguje.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

timex-iq-move1
ZDROJ | Timex

ZdrojTimex

Komentáre k článku