Tile Mate – kľúče už nikdy nestratíte

ZDROJ | Tile Mate

Stáva sa vám často, že hľadáte osobné veci ako peňaženku, či kľúče od domu? Firma Tile ponúka na tento problém jednoduché riešenie a to smart kľúčenky. Ich najnovší produkt nesie pomenovanie Tile Mate.

https://www.youtube.com/watch?v=dxyajtakhPg

O kľúčenkách Tile sme nedávno písali, no momentálne firma predstavila nový kompaktný produkt a to práve Tile Mate.

Pozrite siTile Slim – strácate svoje osobné veci?

tile-mate-1
ZDROJ | Tile

Tile Mate je o 25% menší, než originál Tile. V podstate ide o malý štvorček, ktorý si môžete uchytiť takmer k čomukoľvek, alebo priamo vložiť napríklad do peňaženky.

Tile Mate obsahuje štyri zvonenia: Bionic Birdie, Classic Call, Pep in your Step a Blues for Slim. V prípade straty, alebo problémom s nájdením predmetu, sa môžete jednoducho prezvoniť.

V prípade, že ani tak neviete nájsť peňaženku, alebo kľúče, môžete využiť smartfón aplikáciu na zobrazenie poslednej známej lokácie na mape.

Zaujímavosťou je, že Tile funguje aj naopak a to v prípade, že nemôžete nájsť smartfón, Tile vám ho zvučne prezvoní.

Najväčšou výhodou Tile Mate je už spomínaná kompaktnosť. Rozmery Tile Mate sú: 34 x 34 x 4,65 mm.

Cena je 25 dolárov za kus, alebo 70 dolárov za štyri kusy. Cena nie je príliš vysoká, no treba pripomenúť, že batéria v Tile Mate vám vydrží približne rok a je neobnoviteľná. Možnosťou je však obnova batérie cez tzv. reTile program.

Tile je však podporovaný iba pre niektoré smartfóny, navyše musíte mať zapnutý Bluetooth. Ich zoznam si môžete prečítať pod obrázkom.

tile-mate
ZDROJ | Tile

Pozrite siSledovanie stratených seniorov. Hľadať môžu aj domovy dôchodcov

iOS: iPhone (2011+), iPad (2012+), iPad Mini, iPod Touch a Apple Watch.

Android: OnePlus One, Samsung Galaxy S5, S6, S7, Samsung Note 4, HTC One, HTC One M8, LG Nexus 4, 5, 6 a Motorola Moto X.

V prípade, že vás produkt zaujal, neváhajte a kúpte si ho na oficiálnej stránke. Tile by nebol zlý ani ako darček pre tých, čo neustále niečo strácajú.

ZdrojTile

Komentáre k článku