Tieto vychytávky by nemali školákom chýbať. Pomôžu pri učení a nestoja veľa

ZDROJ | Pixabay

Perá a zošity už dnes školákom nestačia. Treba im aj tablety, notebooky, výkonné kalkulačky. Bez notebooku či aspoň tabletu sa dnes školáci len ťažko zaobídu, k povinnej výbave patrí bez debaty mobil a výkonná kalkulačka. Ak k tomu pridáme možnosť, že si opäť zopakujeme koronový homeschooling, notebook alebo počítač s kvalitným monitorom sú jednoducho nutnosť.

Tablet Lenovo Smart Tab M10 Plus si zakúpite v PLANEO za jednu z najlepších cien na trhu.ZDROJ | Lenovo

Podobne tlačiarne patria k všeobecnej výbave domácnosti a ak máte doma školáka, neváhajte. Neprejde týždeň, aby ste nezačuli: „Potrebujem niečo vytlačiť“. Multifunkčná tlačiareň zvládne vytlačiť domáce úlohy, projekty, potvrdenia, oskenovať potrebné podklady, rozmnožiť tlačivá.

Multifunkčnú atramentovú tlačiareň HP Envy 6020e doma využijú školáci aj dospelí. Na jej nákup v PLANEO Elektro využite PLANEO kartu.ZDROJ | HP

Do výbavy školáka patria aj kalkulačky. Školáci na základnej škole využijú najobľúbenejšiu CASIO FX220 PLUS 2E, deviatakom a maturantom sa zíde CASIO FX 85CE X, kalkulačka odporúčaná na testovanie T9 a maturity a vysokoškoláka potešíte vedeckou kalkulačkou FX991CE X, zvládajúcou aj tie najnáročnejšie výpočty.

Vedecká kalkulačka FX991CE X za 28,99 eur vám tiež prinesie na PLANEO kartu peniaze na ďalší nákup.ZDROJ | Casio

No a aby ste vy nemuseli neustále počítať, ako to všetko nakúpiť čo najvýhodnejšie, je tu PLANEO karta.

V PLANEO Elektro nakupujete za najlepšie ceny a s PLANEO kartou na tom ešte aj zarábate

Držitelia modrej PLANEO karty majú možnosť nakupovať za zvýhodnené ceny v rámci Rodinnej ponuky a k tomu dostanú  na túto kartu pri každom nákupe v niektorej z 53 predajní PLANEO Elektro späť 3 % z hodnoty zakúpeného tovaru, ktoré sú premenené na eurá.

Tie sa dajú neobmedzene využiť pri ďalšom nákupe, takže aj ďalší nakupovaný tovar môže byť ešte lacnejší a opäť vám „zarobí“ eurá na vašu modrú kartu. Ak ju ešte nemáte, získate ju buď v predajniach PLANEO Elektro, alebo registráciou cez internet, stačí sa prekliknúť na registračný formulár.

Viete, aké výhody získate s PLANEO kartou tento týždeň?

ZdrojPLANEO Elektro

Komentáre k článku