THX a i-BLADES vytvorili obal pre telefón, ktorý vylepšuje kvalitu zvuku

ZDROJ | THX

Spoločnosti THX a i-BLADES sa spojili, aby vytvorili obal na telefón, ktorý pomocou technológie THX AAA (Achromatic Audio Amplifier) vylepšuje kvalitu zvuku telefónu.

Spoločnosť THX je známa svojimi certifikátmi a technológiami, ktoré zabezpečujú kvalitu zvuku v rôznych zariadeniach. V tomto prípade sa spoločnosť THX spojila s výrobcom smart obalov i-BLADES, aby do obalu umiestnili technológiu THX Achromatic Audio Amplifier.

THX AAA je analógový zosilňovač, ktorý znižuje skreslenie zvuku, čiže zvyšuje jeho kvalitu a to aj s relatívne nízkym odberom energie. Obal od i-BLADES znižuje toto skreslenie zvuku o 20-40dB vďaka čomu by si mal poslucháč vychutnať realistický zážitok z počúvania.

Pozrite siBenQ W11000 – prvý projektor s rozlíšením THX HD

Samotný zosilňovač sa pripája k smart obalom i-BLADES, ktoré sú aktuálne dostupné iba pre telefóny značky Samsung. V prvej polovici tohto roku by sme sa však mali dočkať aj verzie pre iPhone. Cena zvukového obalu zatiaľ nie je známa, no vzhľadom na ceny ostatných obalov by sa mala pohybovať na hranici 100 dolárov.

ZdrojTHX

Komentáre k článku