THINKDRIVER – šikovný smart gadget na diagnostiku vozidla

ZDROJ | THINKDRIVER

Na stránke Kickstarter sa objavil zaujímavý diagnostický nástroj pre vozidlá. THINKDRIVER umožňuje spárovanie so smartfónom a v rámci analýzy ponúka bohaté možnosti diagnostiky.

THINKDRIVER je smart Bluetooth diagnostický nástroj, ktorý sľubuje, že výsledkom sa približuje k profesionálnym diagnostickým nástrojom. Výhodou je, že cez Bluetooth si viete analýzu vozidla pozrieť rovno cez smartfón aplikáciu.

Pozrite siTakéto auto nám tu doposiaľ chýbalo – Lexus ES 300h

THINKDRIVER na rozdiel od väčšiny diagnostických OBD nástrojov na trhu, zvládne analyzovať aj bežné chyby v elektronike, ktoré sú pri moderných autách čoraz častejšie a ktoré bežné OBD nástroje nediagnostikujú. Príkladom je elektrické otváranie okien, ABS, GPS či parkovacie senzory.

Klasické OBD nástroje sa väčšinou zameriavajú na funkcie, ktoré vytvárajú emisie a na motor. Gadget THINKDRIVER je dostupný pre všetky vozidlá od roku 1996, ktoré disponujú portom pre OBD II diagnostiku. Nástroj sa pripája cez 16-pinový gadget.

Aplikácia sľubuje prehľadnosť a funkciu zdieľania vašich reportov v rámci komunity ostatných vodičov. Výhodou takéhoto systému je možnosť samo-diagnostiky z pohodlia domova bez nutnosti navštíviť servis, kde je táto služba spoplatnená. Niektoré z chýb si zároveň viete opraviť v rámci možností a schopností bez nutnosti profesionála.

Systém si vie automaticky prečítať váš VIN kód, takže po zapojení gadgetu stačí spárovať THINKDRIVER so smartfónom a spustiť diagnostiku.

ZDROJ | KICKSTARTER

Pozrite siBezpečnosť triedy E automobilky Mercedes-Benz posilní kapacitný volant

Perfektnou funkciou gadgetu je test zrýchlenia z 0 na 100 kilometrov za hodinu. Okrem analýzy, môžete výsledok vášho auta porovnať s ostatnými vozidlami. Aplikácia je dostupná pre iOS aj Android zariadenia.

Čo sa týka ceny, THINKDRIVER sa v rámci predobjednávkovej akcie predáva za 46 dolárov. Plnohodnotná cena po vydaní, ktoré je naplánované na jún 2020 bude 60 dolárov. Produkt bude možné dopraviť do celého sveta a už teraz môžeme hodnotiť, že kampaň na Kickstarteri bola viac ako úspešná.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku