THESIS 2 – odlíšte sa s týmito originálnymi hodinkami

Kickstarter neponúka len paletu gadgetov, ale aj každodenné produkty. Jedným takým sú hodinky THESIS 2, ktoré pôsobia luxusne a unikátne.

Pod pojmom luxusné hodinky si mnohí predstavíme značky ako Rolex či Breitling. Za kvalitu však nemusíme vždy platiť obrovské sumy, o čom nás chce presvedčiť aj projekt THESIS Watcher na Kickstarteri.

ZDROJ | Thesis

Tie sa od konkurencie odlišujú už na prvý pohľad. Nenájdeme tu dve ručičky ani tradičný okrúhly ciferník, ktorý je pokrytý číslami. Namiesto toho sa tu nachádza malý výrez, v ktorom sa zobrazuje čas. Ručička, ktorá hodiny ukazuje sa nehýbe, ide tak o opačný princíp ako pri klasických hodinkách.

Pozrite siGarmin vívoactive 3 – chytré fitness hodinky s virtuálnou peňaženkou

ZDROJ | Thesis

V číslach majú hodinky THESIS 2 ciferník (ktorý chráni zafírové sklo) s priemerom 40 mm a hrúbku 10 mm. Remienok je tvorený z kože, o chod hodiniek sa stará automatický strojček MIYOTA 8N24 alebo Quartz. Odolnosť voči vode do hĺbky 50 metrov tiež poteší.

ZDROJ | Kickstarter

Finálny produkt by sa mal prvým zákazníkom dostať domov v marci budúceho roka. Ak vás hodinky zaujali, ešte stále máte príležitosť objednať si ich za štartovaciu cenu 100 dolárov.

ZdrojTHESIS WATCHES,Kickstarter

Komentáre k článku