That Level Again – logická hra s jediným levelom

ZDROJ | Google Play

Či už čakáme na kamaráta, priateľku či dopravný prostriedok, mnoho z nás si zvykne krátiť čas na telefóne hraním hier. Titul That Level Again je stavaný presne pre týchto ľudí.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTePmVcEElo&feature=youtu.be

Titul That Level Again pochádza od vývojára s menom IamTagir. Na Google Play má iba niekoľko hier, no v tomto prípade platí, nesúď knihu podľa obalu.

Po stiahnutí a nainštalovaní nás privíta úvodná obrazovka. Už z nej je poznať, že sa jedná skôr o hru logického charakteru.

that-level-again-3
ZDROJ | Google Play

Po stlačení tlačidla Start sa dostávame priamo do prvého levela. Bez akéhokoľvek tutoriálu, ktorý však ani nie je potrebný.

Dole nájdeme tri tlačidlá a úlohou hráča je stlačiť s postavičkou tlačidlo, vďaka ktorému sa otvoria dvere. Vyzerá to jednoducho, no opak je pravdou.

that-level-again-2
ZDROJ | Google Play

Hlavou črtou je, ako už aj názov hovorí, ten istý level, ktorý sa stále opakuje. Všetko je identicky rozostavené. Pri každej novej úrovni sa ale vľavo hore objaví text, ktorý hráčovi napovie, ako sa s levelom popasovať.

Po niekoľkých zdolaných úrovniach alebo v prípade, že potrebujete radu, aplikácia vás vyzve na pozretie reklamy. Tá trvá zvyčajne 10 sekúnd, takže sa nejedná o nič hrozné. Taktiež fakt, že nápovedy sú zadarmo a stačí stráviť niekoľko sekúnd sledovaním spotov je obdivuhodný.

Pozrite siParkujem ako Deb*l – zvečnite prešľapy vodičov

Hra sa stále mení, a tak sa nestane, že vás po chvíli omrzí. Úrovne sú stále ťažšie na pochopenie, no obtiažnosť graduje postupne, preto hráča nedemotivuje.

Hra That Level Again je veľmi podareným titulom. Je zadarmo, neponúka in-app nákupy, jediné čo používateľ musí strpieť sú občasné reklamy. Aplikácia sa mu ale odvďačí hodinami zábavy a v prípade, že ho prejde, stále sú tu ďalšie dve pokračovania.

ZDROJ | Google Play

That Level Again92%

Veľkosť:
15 MB
Platforma:
Android 2.3.3 a vyšší, iOS 6.0 a vyšší
Cena:
0,00 €

That Level Again vás bude spoľahlivo sprevádzať otravnými časťami dňa, kedy na niečo čakáte. Je chytľavá, logická, nenáročná na hardvér a nestojí ani cent.

ZdrojTECHBOX

Komentáre k článku