TETRIS By Electronic Arts – ten nejlepší Tetris pre iPhone

Hru Tetris pravdepodobne nie je nutné nikomu podrobne predstavovať, rovnako ako spoločnosť EA Games, ktorá za týmto titulom stojí a je zárukou skutočne prepracovanej hry, ktorá vás pohltí rovnako ako jej prvá verzia z trhu.

TETRIS By Electronic Arts

STIAHNITE SI hru TETRIS By Electronic Arts v App Store

Spoločnosť Electronic Arts stojí za množstvom zvučných titulov, tentokrát sme si však na mušku zobrali titul, ktorý svoju neskutočnú popularitu získal ešte podstatne skôr. Kvalitu samotnej hry TETRIS By Electronic Arts dokazuje množstvo ocenení, ktoré táto hra získala. Hra je ako sme si už v prípade titulov od EA zvykli plná rôznych grafických a zvukových efektov, ktoré ešte spríjemňujú váš zážitok. V hre nájdete rovno okrem bežného hracieho módu, označeného ako One Touch, aj herné módy Marathon a Galaxy. V prípade Marathonu sa postupne prepracovávate jednotlivými úrovňami, kým v hernom móde Galaxy je vašou úlohou prebojovať ja s jadru planéty v jednotlivých hviezdnych sústavách.

Samotné kocky môžete ovládať niekoľkými spôsobmi. Okrem bežných ovládacích prvkov môžete využiť aj ovládanie dotykom, alebo posunom kociek na miesto. Osobne som si zamiloval ovládanie One Touch, v ktorom postačí potom ako si kocku správne otočíte kliknúť na miesto, kam chcete umiestniť kocku a vďaka tomu je hra skutočne rýchla. Ak ste najmä staršieho roku vydania zamilujete si pôvodný 8-bitový zvuk, ktorý vydávala práve spomínaná hra z trhu. Bohužiaľ zvuk si je potrebné kúpiť za virtuálnu menu T-Coin, ktorú si môžete za bežné peniaze nakúpiť priamo v hre, alebo získať potrebnú sumu zdieľaním hry s priateľmi na Facebooku, alebo za vaše výsledky v hre. TETRIS By Electronic Arts je však vynikajúca hra, ktorá vám spríjemní každú voľnú chvíľu.

TETRIS By Electronic Arts

TETRIS By Electronic Arts

Hodnotenie: 9/10

Veľkosť: 35,7 MB

Cena: 0,89 €

Foto: TECHBOX

Komentáre k článku