Testujeme aplikácie a hry pre OS Android (44. časť)

V predchádzajúcich častiach seriálu Android aplikácií sme sa viackrát venovali virtuálnym hudobným nástrojom. V štyridsiatej štvrtej si databázu rozšírime o bubny. Hrať sa budeme aj s oddychovou hrou na tému príroda.

My Drums

My Drums

Kvalitná virtuálna sada bicích nástrojov. Vlastne nie jedna, môžete si vybrať až z desiatich, pričom dve z nich pochádzajú z klasických akustických bicích, ostatných osem z elektronických. Každá z nich prináša mierne odlišné zvuky ôsmich bubnov a doplnkov (kopák, basové bubny, činel, hajtka, potlesk, rytmičák). Pokiaľ sa vám zdá, že nehrajú dobre, môžete ich vyladiť, prípadne nahrať pre ne vlastné zvuky. Nahrávať a prehrávať môžete aj svoje bubenícke sóla. Aplikácia výborne poslúži na odreagovanie a možno aj na rýchle odbúranie stresu.

Clouds & Sheep

Clouds & Sheep

Oddychová hra s detskou grafikou. Úlohou hráča je starať sa o rozrastajúce sa stádo ovečiek, konkrétne o vodu, potravu a spokojnosť, neskôr aj o zdravie a ďalšie potreby vašich miláčikov. K tomu vám poslúži obrovské množstvo doplnkových predmetov a tiež schopnosť manipulovať mrakmi, t. j. počasím. Prebytok rôznorodých úloh s vhodnou obtiažnosťou vystreľujú hrateľnosť na maximum. Vďaka svojmu vzhľadu a intuitívnemu ovládaniu sa hra perfektne hodí aj na krátkodobé zabavenie detí.

Testy aplikácií vykonávame na smartfóne Samsung Galaxy W.

Foto: Android Market

Komentáre k článku